• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 692)
  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Wielkie, Radzikowskiego
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Wielkie, Radzikowskiego

    Kraków

    • 1 090 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Przestronne 3‑pokojowe mieszkanie 70 m² z jasną, oddzielną kuchnią | ul. Radzikowskiego | piwnica w cenie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 70 m² ,...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Dobrego P...

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Dobrego Pasterza - Prądnik Czerwony. Mieszkanie znajduje się na czwartym pi...

  • Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.
    1 / 10
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 301 850 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 22 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    |R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "Młyny Mog...

  • Luksusowy apartament 102,31m2 z tarasem-Bronowice
    1 / 15
    Luksusowy apartament 102,31m2 z tarasem-Bronowice

    Kraków

    • 2 199 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 21 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    |R| Property prezentuje na sprzedaż 4-pokojowy apartament w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Lindego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: Ulica Lindego...

  • Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.
    1 / 10
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|57,86m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 330 780 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 23 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|68,28m2 |3 pok.
    1 / 10
    Prestiżowa inwestycja |ul.Mogilska|68,28m2 |3 pok.

    Kraków

    • 1 568 600 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 23 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie | 2 pokoje | 34,36m2 | Garaż
    1 / 11
    Mieszkanie | 2 pokoje | 34,36m2 | Garaż

    Kraków

    • 585 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    |R| Property prezentuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Conrada w dzielnicy Azory w Krakowie. Lokalizacja: Dzielnica Azory ch...

  • Mieszkanie Skawina
    Mieszkanie Skawina

    Skawina

    • 420 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 44,8m2 m2 zlokalizowane w Skawinie przy ul. Wesołej. Lokal mieszkalny posiada auty sprawiające ,że to doskonały wybór dla singla lub rod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Dąbie, Dąbie, Ofiar Dąbia
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków Dąbie, Dąbie, Ofiar Dąbia

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę | Klimatyzacja | Spokojna okolica *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokoj...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Lipińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Lipińskiego

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Ładne 2 pokoje z balkonem i widokiem na zieleń - ul. Lipińskiego (Ruczaj) Szukasz komfortowego mieszkania, które łączy nowoczesność z ciszą i doskonałą lokalizacją? To oferta d...

  • Mieszkanie Kraków, Kazimierza Chałupnika
    Mieszkanie Kraków, Kazimierza Chałupnika

    Kraków

    • 1 700 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmiemy studio ok. 20 m2, na dowolną długość wynajmu od 2-12 miesięcy (z możliwością przedłużenia), darmowe miejsca parkingowe przed budynkiem. LOKALIZACJA: Dzielnica: Prądnik...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Pasternik
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Pasternik

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    *zdjęcia należą do właściciela oferty PRZESTRONNE I CICHE 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA BRONOWICACH Oferujemy na wynajem przestronne, jasne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2,...

  • Kraków Ruczaj - sprzedam mieszkanie 66 m2. 3 pokoje...
    1 / 7
    Kraków Ruczaj - sprzedam mieszkanie 66 m2. 3 pokoje...

    Kraków

    • 858 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    13000 /m2 w stanie wymagającym odmalowania, wymiany drzwi wewnętrznych i zrobienia podłóg w pokojach. ---------------------------------------------------- Mam na razie sporo czas...

  • Wynajmę studio pet friendly - Św. Kingi 3
    1 / 7
    Wynajmę studio pet friendly - Św. Kingi 3

    Kraków

    • 1 590 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt funkcjonalne studio przy ul. Św. Kingi 3 w Krakowie. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m². W pełni wyposażone. Położone na parterze d...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela

    Kraków

    • 945 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. N...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Kraków

    Kraków

    • 619 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 22 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem Rydlówka 25, Kraków Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Rydlówka 25 w Krakow...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. św. Gertru...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Gertrudy

    • 698 560 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 31 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy Plantach Krakowskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem apartament w budynku przy ul. Złocieniowej w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w spokojnej, kameralnej części okolicy, z...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Josepha Conrada
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Azory, Josepha Conrada

    Kraków

    • 870 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. J. CONRADA - KROWODRZA Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 piętrze nowego bloku z...