• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Wieliczką

(279)
  • Wynajmę Mieszkanie w Centrum Krakowa!!!
    1 / 7
    Wynajmę Mieszkanie w Centrum Krakowa!!!

    Kraków

    • 2 350 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa -ul.Szlak. Dostępne juz od 1 września 2025. Bardzo dobra lokalizacja: 5 min od Dworca, 5 min od Galerii Krakowskiej, 5 min od Rynku Sta...

  • Do wynajmu mieszkanie 37m2 w Krakowie ul.Jerzmanowskiego
    Do wynajmu mieszkanie 37m2 w Krakowie ul.Jerzmanowskiego

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Od 10 listopada do wynajmu 1- pokojowe mieszkanie 37 m2 w Krakowie ul.Jerzmanowskiego blisko ul.Teligi odnowione. Mieszkanie umeblowane i urządzone. Pokój i kuchnia oddzielnie. Z p...

  • Wynajem Niepołomice, 2 piętro, 3 pokoje, garaż, balkon

    Niepołomice

    • 2 700 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Niepołomicach. Opis mieszkania: - powierzchnia: 67m², - dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, - łazienka - schowek - jedno miejsce w parkingu podziemn...

  • Mieszkanie na wynajem oś. Jagielońskie
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem oś. Jagielońskie

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Umeblowane kompletnie w nowoczesnym i funkcjonalnym stylu. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Wyposażenie min.: *...

  • Dwa osobne pokoje, Prokocim, Rżącka, Nieumeblowane
    1 / 14
    Dwa osobne pokoje, Prokocim, Rżącka, Nieumeblowane

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2 z dwoma nieprzechodnimi pokojami przy ul. Czajna w Krakowie LOKALIZACJA: Ta część Krakowa oferuje jej mieszkańcom spokój i porządek...

  • 2 pokojowe w stanie idealnym, duży balkon
    1 / 9
    2 pokojowe w stanie idealnym, duży balkon

    Kraków

    • 685 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 931 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2-pokojowe – Kraków Płaszów, ul. Łanowa Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowym zadbanym bloku z pustaka. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Głogowiec
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Głogowiec

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na I i II piętrze w budynku z 2016 roku przy ul. Głogowiec na Woli Justowskiej w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 67 m2 i skła...

  • Bezpośrednio kawalerka CENTRUM ul.Kielecka (Rondo Mogilskie)
    1 / 11
    Bezpośrednio kawalerka CENTRUM ul.Kielecka (Rondo Mogilskie)

    Kraków

    • 1 995 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie w centrum Krakowa na ul. Kieleckiej w pobliżu Ronda Mogilskiego. Doskonała infrastruktura i komunikacja, a jednocześnie spokój i dużo zieleni (kamienica w drugiej linii...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 mkw znajdujące się na Prądniku Czerwonym, niedaleko ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie znajduję się na 10 piętrze w bloku z win...

  • Okolice Kleparza Centrum Emilii Plater odnowione
    1 / 14
    Okolice Kleparza Centrum Emilii Plater odnowione

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Szczegóły ogłoszenia Typ oferty:mieszkanie do wynajęcia Wynajem:2500 zł + czynsz 555 zł Dostępne:od października 2025 Preferowani lokatorzy:osoby pracujące/studiujące Charakte...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Władysława Łokietka
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Władysława Łokietka

    Kraków

    • 3 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do prezentacji 2 - pokojowego mieszkania położonego na parterze w II - piętrowym budynku przy ulicy Łokietka (Krowodrza - Prądnik Biały) w Krakowie. Miesz...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Władysława Łokietka
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Władysława Łokietka

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do prezentacji 3 - pokojowego mieszkania położonego na I i II piętrze w II - piętrowym budynku przy ulicy Łokietka (Krowodrza - Prądnik Biały) w Krakowie....

  • 2-pokojowe z klimatyzacją - Kraków - bezpośrednio

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę od zaraz nowe dwupokojowe mieszkanie w Krakowie ( ul. Mierzeja Wiślana 6B ) położone niedaleko zalewu Bagry (plaża, tężnia). Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze, jest w...

  • Dwupokojowe mieszkanie dla studentów - początek ul J. Lea
    1 / 8
    Dwupokojowe mieszkanie dla studentów - początek ul J. Lea

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Jasne dwupokojowe umeblowane mieszkanie dla studentów wynajmę. Mieszkanie jest na początku ul. J. Lea. - składa się z dwóch umeblowanych pokoi, dużej kuchni z jadalnią - dużą lodów...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Bronowice Wielkie, Józefa Chełmońskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Bronowice Wielkie, Józefa Che...

    Kraków

    • 6 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Bronowicach przy ulicy Józefa Chełmońskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze i pi...

  • Wynajem mieszkania z miejscem parkingowym
    1 / 16
    Wynajem mieszkania z miejscem parkingowym

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Mam mieszkanie na wynajem o powierzchni 35 m2 z balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym na poziomie -2 o powierzchni 31 m2 przy ul. Przemiarki 23 w Krakowie. Mies...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Tadeusza Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Tadeusza Kościuszki

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zapraszamy do prezentacji 1 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kościuszki w Krakowie. Mieszkanie położone jest na I piętrze w kamienicy z windą. Jego powierzchnia w...

  • Mieszkanie Kraków
    Mieszkanie Kraków

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    P R O M O C J A: od zgłaszającego nie pobieramy prowizji (przy czynszu za wynajem do 6000zł) Kraków, poszukujemy mieszkań. PILNIE szukamy mieszkań dla naszych klientów; interesują...

  • Kawalerka bezpośrednio od właściciela, ul. Bobrzyńskiego
    1 / 3
    Kawalerka bezpośrednio od właściciela, ul. Bobrzyńskiego

    Kraków

    • 1 400 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia bardzo ładna, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o powierzchni 22 m2 (ul. Bobrzyńskiego). Wyposażenie: · lodówka, dwupalnikowa kuchenka elektryczna, pralka;...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Skawina

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości