• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Wieliczką

(279)
  • Pokoj do wynajecia dla studenta lub studentki

    Kraków

    • 1 200 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Pokoj do wynajecia dla studenta lub studentki w mieszkaniu 2 sypialniowym z aneksem kuchennym i salonem, 2 lazienki, balkon, winda, 5 (ostatnie) pietro, budynek strzezony, Cena 12...

  • Pokój | wypoczynek biznesowy | miejsce do pracy DREAM LUX
    1 / 7
    Pokój | wypoczynek biznesowy | miejsce do pracy DREAM LUX

    Kraków

    • 150 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Potrzebujesz ciszy i spokoju... miejsca do pracy w przyjemnym wnętrzu a może chcesz się zrelaksować po czy w trakcie wyczerpującego dnia. Możesz odpocząć w podróży bądź skupić się...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Skawina

    • 3 530 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielonki

    • 4 150 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czarnochowice

    • 2 150 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mam do wynajęcia mieszkanie na Podgórzu
    1 / 4
    Mam do wynajęcia mieszkanie na Podgórzu

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do wynajęcia mieszkanie na Podgórzu rondo Klimeckiego-nowohucka koło korporacji Brown Brother Harriman. Mieszkanie ma 46m,2 pokoje łazienka, kuchnia, przedpokój. 2500+prąd woda...

  • Mieszkanie Bochenka wynajme

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajme mieszkanie Ulica Bochenka 2 tys plus media kaucja jeden miesiac czynszu zwrotna pietro 1. Po remoncie.nowa kanapa panele blat plyta blat i zlew stol.Duza garderoba .Duzy ba...

  • Mieszkanie do wynajęcia 62,00 m², parter, oferta nr BRECO676284 nowość
    Mieszkanie do wynajęcia 62,00 m², parter, oferta nr BRECO676284 n...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Stare Miasto

    • 3 750 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis oferty *** Oferta na wyłączność - klucze w biurze! *** *** Dostępne od ręki! Możliwość podnajmu! *** Na wynajem przestronne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie do wynajęcia (woj. małopolskie). Kraków, Grzegórzki, 2 800 PLN, 42,00 m2
    Mieszkanie do wynajęcia (woj. małopolskie). Kraków, Grzegórzki, 2...

    Kraków » Grzegórzki

    • 2 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 42m2 z dużym ogrodem 30m2 przy ulicy Grzegórzeckiej 77! LOKALIZACJA: Nowoczesny budynek usytuowany został w samym centrum Krakowa...

  • Kwatery Pracownicze

    Kraków

    • 2 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe do wynajęcia w wysokim standardzie dla pracowników (kobiet, par, kadry) pracujących w Nowej Hucie i okolicach. Dom znajduje się w cichej okolicy u...

  • 1 / 3
    Od zaraz bezpośrednio odnowione mieszkanie 37m2 w Krakowie ul.Jer...

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do wynajmu od zaraz odnowione mieszkanie 37m2 w Krakowie w bloku przy ul.Jerzmanowskiego . Mieszkanie z ogrzewaniem miejskim centralnym umeblowane i wyposażone , internet. Duży pok...

  • BEZPOŚREDNIO 7.181/m2 – sprzedam 2 pokoje z aneksem, łazienka, 44...

    Kraków

    • 319 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WŁAŚCICIEL SPRZEDA MIESZKANIE POŁOŻONE NA 3 PIĘTRZE W KAMIENICY. Ostatnie wolne mieszkania w kamienicy. Mieszkanie położone przy ul. Kalwaryjskiej w dzielnicy Stare Podgórze. Ogr...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 1600+czynsz+media

    Dobczyce

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Dobczycach. Posiadam do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 1-szym piętrze w Dobczycach 56m2 na osiedl...

  • Wynajmę mieszkanie w 4-rodzinnym domu. Osiedle bogate w zieleń

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie kompleksowo wyposażone. Nowy sprzęt AGD, płyta gazowa 5 palnikowa, piekarnik elektryczny, zmywarka, okap, lodówko-zamrażarka, pralka. Okres wynajmu na czas określony , m...

  • 1 / 4
    mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 20 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w kamienicy z 1850r. Kraków - 10 minut piechotą do Rynku Głownego. Jest parkiet, domofon.

  • Pokój do wynajęcia
    Pokój do wynajęcia

    Kraków

    • 1 200 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Pokój do wynajęcia ,jednoosobowy oddzielny ,umeblowany ,tv,lodówka,wi-fi.Wolny od 4 maja 2026r.Kaucja 350zł.

  • Kawalerka do wynajęcia
    Kawalerka do wynajęcia

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zostań pierwszym Najemcą ! Kawalerka 27 m² • piętro 1/5 Kraków, ul. Conrada Super lokalizacja. Komfortowe warunki mieszkania. Budynek ogrodzony i monitorowany. W budynku winda. Wł...

  • Mieszkanie Kraków, Zabłocie 1900 zł
    Mieszkanie Kraków, Zabłocie 1900 zł

    Kraków

    • 1 600 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie 100m od przystanku szybkiego tramwaju. Umeblowane i wyposażone w lodówkę, pralkę, kuchenkę elektryczną. Czynsz 1900zł+ok.500zł dla wspólnoty(w tym media) + prąd ok 65 zł...

  • Wynajmę pokój od zaraz w Krakowie
    Wynajmę pokój od zaraz w Krakowie

    Kraków

    • 550 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę pokój w Krakowie w domu jednorodzinnym. Umeblowany. W odległości 235m od przystanku "SASKA". Komunikacja aut. 15. 128. 158. tramwaj 20. 50. 11. 9. itd. Koszt 555zł...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę kawalerkę

    Bochnia

    • 1 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka. Więcej informacji pod numerem telefonu

  • Do wynajęcia poddasze domu z osobnym wejściem
    Do wynajęcia poddasze domu z osobnym wejściem

    Słomniki

    • 26 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

    Mam do wynajęcia 4 pokoje w domu z osobnym wejściem kuchnia łazienka. Całość lub pokoje osobno, osobna kuchnia i łazienka. Najchętniej pracownikom, obcokrajowców np.z Ukrainy, dom...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rząska » ul. Lipowa

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę
    Wynajmę

    Bochnia

    • 1 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia na mieszkanie lub usługi (krawiectwo ,hurtownia itp.) Pow. 65 m na parterze w domu prywatnym.

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 6
    Wynajmę mieszkanie

    Olchawa

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę od zaraz świeżo wyremontowaną kawalerkę ok 25 m2 w Olchawie - 1km od Nowego Wiśnicza. Mieszkanie usytuowane jest w domu. Czynsz wraz z opłatami 2000zł plus kaucja w wysoko...

  • Wynajem
    Wynajem

    Bochnia

    • 1 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę dół w domu prywatnym , może być również miejsce postojowe dla samochodu.

  • Mieszkanie Bochnia
    1 / 16
    Mieszkanie Bochnia

    Bochnia

    • 2 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne mieszkanie na osiedlu Panorama Lokalizacja: Bochnia, ul. Brzeźnicka 55R Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane w nowoczesnym apartamentow...

  • Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m²
    Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m²

    Proszowice

    • 1 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia - Proszowice – ul. Nowa – 52 m² Nieruchomość: Do wynajęcia mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Proszowic, przy ul. Nowej. Nieru...

  • Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia
    Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 2 100 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, a jego metr...

  • Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia
    Mieszkanie Kalwaria Zebrzydowska, Zjednoczenia

    Kalwaria Zebrzydowska

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze, a jego m...

  • Mieszkanie Rząska gm. Zabierzów
    1 / 8
    Mieszkanie Rząska gm. Zabierzów

    Rząska

    • 2 800 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Rząska, ul. Krakowska Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone na parterze 1 piętrowego domu. Mieszkanie składające się z dwóch niezależnych poko...