• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Wieliczką

(279)
  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie położone w rejonie Nowego Kleparza, w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Na powierzchnię 40 m 2 składają się 2 niezależne pokoje (dodatkowo jeden z an...

  • Do wynajęcia mieszkanie 2 -pokojowe Czyżyny
    1 / 16
    Do wynajęcia mieszkanie 2 -pokojowe Czyżyny

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Od kwietnia do wynajęcia! Komfortowe, umeblowane i wyposażone 2 – pokojowe mieszkanie w bloku z 2 windami. Świetna lokalizacja (w sąsiedztwie AWF i Politechniki Krakowskiej w okoli...

  • Wynajmę mieszkanie Kurdwanów-Halszki
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie Kurdwanów-Halszki

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie mieści się przy ul. Halszki 28 Kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD (lodówka,kuchenka z piekarnikiem). W łaz...

  • Mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem

    Skawina

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bardzo ciepłe mieszkanie w Skawinie blisko Krakowa o powierzchni 46m2 2 pokojowe 2700+media okolo 600zl

  • Do wynajmu od zaraz 2-pokojowe mieszkanie 49m2 , Kraków
    1 / 6
    Do wynajmu od zaraz 2-pokojowe mieszkanie 49m2 , Kraków

    Kraków

    • 2 450 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu od zaraz 2-pokojowe mieszkanie 49m2 w Krakowie ok.ul.Pilotów umeblowane i wyposażone . Wynajem bezpośredni , bez zwierząt . Ogrzewanie miejskie ,internet, domofon. Wejśc...

  • Mieszkanue na wynajem
    1 / 8
    Mieszkanue na wynajem

    Skawina

    • 2 700 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem okolicznościowe .Umowa Notarialna.Kaucja w zależnoścu od czasu wypowiedzenia

  • Dwupokojowe mieszkanie-ul. Stachiewicza- dobra lokalizacja
    1 / 15
    Dwupokojowe mieszkanie-ul. Stachiewicza- dobra lokalizacja

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu do wynajmu atrakcyjne mieszkanie w Krakowie Lokalizacja: ul. Stachiewicza 17 Mieszkanie: 37m2 1 piętro na 4 2 pokoje Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny osobna...

  • Mieszkanie od właściciela na wynajem.
    1 / 8
    Mieszkanie od właściciela na wynajem.

    Kraków

    • 1 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Kontakt w dni powszednie od godziny 16:00 Pośrednikom, agencjom nieruchomości i innym osobom zainteresowanym w pośredniczeniu dziękuję i proszę o nie kontaktowanie się w sprawie lo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Olsza, Śliczna
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Olsza, Śliczna

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Kraków, ul. Śliczna - wynajem mieszkania 2-pokojowego Do wynajęcia mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w zadbanym budynku przy ul. Ślicznej w Krakowie. Loka...

  • Al. Słowackiego Kraków wynajem mieszkanie 3 pokoje
    1 / 8
    Al. Słowackiego Kraków wynajem mieszkanie 3 pokoje

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Duże, przestronne mieszkanie do wynajęcia od 01.03.2026 r. na alei Juliusza Słowackiego w Krakowie koło Radia Kraków. Kilka minut spacerem do Rynku Głównego, w okolicy największe k...

  • Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 52m2 z piwnicą -
    1 / 8
    Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 52m2 z piwnicą -

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 52m2 z piwnicą - Os. Kolorowe, Nowa Huta Opis nieruchomości: Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 5...

  • Mieszkanie Kraków, Lubostroń
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków, Lubostroń

    Kraków

    • 2 450 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z ogródkiem i garażem podziemnym. Ulica Lubostroń 19 Ważne: jest to oddzielny garaż z ażurowymi ścianami a nie zwykłe miejsce postojowe....

  • Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Torfowej
    1 / 9
    Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Torfowej

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia przytulna, przestronna kawalerka o pow. 32 m2. Mieszkanie usytuowane w jednoklatkowym bloku na 2 piętrze na osiedlu Ruczaj Dębniki przy ul. Torfowej. Mieszkanie słonec...

  • Mieszkanie 42m kraków poznańska
    1 / 12
    Mieszkanie 42m kraków poznańska

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia na ul. Poznańskiej 7 Kraków, piętro II, miejsce ogólnodostępne parkingowe przed budynkiem Mieszkanie słoneczne, ciepłe z balkonem. znajduje się przy ul. Po...

  • Wynajmę kawalerke na os.7 Życzeń
    1 / 6
    Wynajmę kawalerke na os.7 Życzeń

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę ładna kawalerkę w pełni wyposażoną i umeblowaną

  • Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Na Wzgórzach
    Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Na Wzgórzach

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | KOMFORTOWE MIESZKANIE 2-POKOJOWE + OSOBNA KUCHNIA - OSIEDLE NA WZGÓRZACH *zdjęcia należą do Właściciela oferty Do wynajęcia atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow....

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, os. Europejskie
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, os. Europejskie

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    | Kraków - Podgórze Ruczaj, Osiedle Europejskie Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m², usytuowane na wysokim parterze w nowoczesny...

  • NOWE 2 pokoje, wysoki standard ul. Dąbska
    1 / 7
    NOWE 2 pokoje, wysoki standard ul. Dąbska

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 39m2 Pierwsze piętro z 5. Winda. Składają się: - salon z aneksem kuchennym ok 18m2 - sypialnia ok 9m2 - łazienka, - przedpokój z pojemną szafą z lustrami - ogrzew...

  • 2 pok 40 m2, cieple ciche, niski czynsz
    1 / 11
    2 pok 40 m2, cieple ciche, niski czynsz

    Kraków

    • 2 190 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne i ciepłe mieszkanie na 2 piętrze w nowym bloku. 1pok 9m2, 2pok. ok. 18m2 z aneksem. Ciche, słoneczne, spokojna okolica ze świetna infrastrukturą (sklepy careffour...

  • 2 pork 40m2, Dąbska 18 Kraków
    1 / 7
    2 pork 40m2, Dąbska 18 Kraków

    Kraków

    • 2 850 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajme bezposrednio, superkomfortowe dwupokojowe mieszkanie 40m2 na 1 pietrze apartamentiwfa przy ul. Dąbskiej 18 K Duzy salon z w pelni wyposazonym aneksem kuchennym, sypialnia...