• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Wieliczką

(279)
  • Angel Wawel, Sukiennicza, 4 pokoje, basen, garaż, siłownia, ochrona
    1 / 16
    Angel Wawel, Sukiennicza, 4 pokoje, basen, garaż, siłownia, ochro...

    Kraków

    • 8 900 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel położonym przy Bulwarach Wiślanych, Wawelu oraz Kazimierzu. Kompleks składa się z 220 ekskluzywnych mieszkań, basenu, si...

  • Plac Axentowicza, Krowodrza, mieszkanie 53m2 do wynajęcia
    1 / 8
    Plac Axentowicza, Krowodrza, mieszkanie 53m2 do wynajęcia

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Do wynajęcia oferujemy mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone w przyziemiu willi w okolicy Placu Axentowicza. Mieszkanie jest jasne, składa się z pokoju, kuchni i łazienki....

  • KRAKÓW | PRĄDNIK CZERWONY | REDUTA
    1 / 6
    KRAKÓW | PRĄDNIK CZERWONY | REDUTA

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem wynajmu jest w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Reduta. Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w ścisłym sąsiedztwie centrów handlowych Serenada i Kr...

  • Mieszkanie Kraków, Jana Zamoyskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków, Jana Zamoyskiego

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zamoyskiego 73 Przedstawiamy piękne mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu May Apartments, przy ulicy Zamoyskiego na Kazimierzu. Na 51 m2 składa się, przestronny salon z anekse...

  • Zwierzolubne, 2 pokojowe mieszkanie, winda, nowoczesny blok
    1 / 8
    Zwierzolubne, 2 pokojowe mieszkanie, winda, nowoczesny blok

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie – Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym bloku...

  • Na Stoku – 2 pokoje, balkon, zielona okolica
    1 / 15
    Na Stoku – 2 pokoje, balkon, zielona okolica

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Krakowa, z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej ? Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierz...

  • Dwupokojowe mieszkanie na Złocieniu z dwoma dużymi tarasami
    1 / 12
    Dwupokojowe mieszkanie na Złocieniu z dwoma dużymi tarasami

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia od marca piękne dwupokojowe mieszkanie na złocieniu. Do mieszkania przynależą dwa duże tarasy o pow. 22m2 i 16m2. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem ku...

  • Mieszkanie - 2 pokoje plus kuchnia do wynajęcia
    Mieszkanie - 2 pokoje plus kuchnia do wynajęcia

    Kraków

    • 2 700 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia - mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze - Kraków Kurdwanów, ul. Filipowicza 12 (54 mkw : 2x pokój (sypialnia z dużym łóżkiem oraz przestronny salon), oddzielna kuc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków, Paproci
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków, Paproci

    Kraków

    • 1 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia studio 30 m2 na parterze kameralnego budynku przy ul. Paproci (Kraków Płaszów). LOKALIZACJA: Kraków ul. Paproci - Podgórze/ Płaszów. Blisko Akademia Krakowska KSW ora...

  • Po remoncie, 2-pok mieszkanie ul. Śliczna, już dostępne
    1 / 11
    Po remoncie, 2-pok mieszkanie ul. Śliczna, już dostępne

    Kraków

    • 2 299 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Dostępne od zaraz (od 09.03.2026 r.) ul. Śliczna, Kraków - Śródmieście, PO REMONCIE [!]. Właściciel bezpośrednio wynajmie mieszkanie samodzielne o pow. 51 mkw, 2 pokoje nieprzech...

  • Centrum, Kazimierz, dobra cena, niski czynsz
    1 / 11
    Centrum, Kazimierz, dobra cena, niski czynsz

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę z antresolą mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone przy ulicy Józefa w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 20 m² usytuowane jest na 1 pięt...

  • Serce Kazimierza, niski czynsz, centrum,dobra cena
    1 / 10
    Serce Kazimierza, niski czynsz, centrum,dobra cena

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę z antresolą mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone przy ulicy Józefa 20 w Krakowie. LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Józe...

  • Kawalerka - zostań 1 najemcą!!!
    Kawalerka - zostań 1 najemcą!!!

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Zostań pierwszym Najemcą ! Kawalerka 27 m² • piętro 1/5 Kraków, ul. Conrada Super lokalizacja. Komfortowe warunki mieszkania. Budynek ogrodzony i monitorowany. W budynku winda. Wł...

  • WYNAJME MIESZKANIE 2 POKOJOWE KRAKÓW BIEŻANÓW PROKOCIM
    1 / 8
    WYNAJME MIESZKANIE 2 POKOJOWE KRAKÓW BIEŻANÓW PROKOCIM

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone wraz z balkonem, miejscem garażowym, położone w Krakowie przy ulicy Domagały (Osiedle Podgaje). Mieszkanie...

  • Do wynajęcia Czarnowiejska Kraków od zaraz
    1 / 9
    Do wynajęcia Czarnowiejska Kraków od zaraz

    Kraków

    • 2 150 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 31 metrowe klimatyzowane mieszkanie składające się z przedpokoju, łazienki, pokoju, kuchni oraz około 3 metrowej loggi. Zlokalizowane w Krakowie przy ul. Czarnowiejski...

  • POKÓJ Z KUCHNIĄ DO WYNAJĘCIA
    1 / 9
    POKÓJ Z KUCHNIĄ DO WYNAJĘCIA

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    POKOJ Z KUCNIĄ WYPOSAŻONE ELEGANCKO DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ. 2000 PLUS OPŁATY CZYNSZ PLUS PRĄD. ULICA RADZIKOWSKIEGO 100

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Pleszowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Pleszowska

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 / 1 Rodzaj nieruchomości: Mies...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Bonarka, Makowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Bonarka, Makowa

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolno...

  • Daliowa 2, kawalerka z balkonem, 33 m², Podgórze
    1 / 10
    Daliowa 2, kawalerka z balkonem, 33 m², Podgórze

    Kraków

    • 1 650 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-04-01 Do wynajęcia komfortowa kawalerka z balkonem i osobną kuchnią, zlokalizowana przy ul. Daliowej 2 w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość: Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Czyżyny, Sołtysowska
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Czyżyny, Sołtysowska

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Sołtysowskiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, a jego metraż liczy 49 m^2, na c...