• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Wieliczką

(279)
  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Dworska
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Osiedle Podwawelskie, Dworska

    Kraków

    • 5 500 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny i w pełni wyposażony apartament na Osiedlu Podwawelskim Wyjątkowa okazja na Osiedlu Podwawelskim w Krakowie! Przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone n...

  • Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku
    Mieszkanie Kraków Wzgórza Krzesławickie, Wzgórza Krzesławickie, o...

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 pokoje | balkon | piwnica | os. Na Stoku | dostępne od zaraz Na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², zlokalizowane w Krakowie na os. Na Stok...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto, Szlak
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto, Szlak

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prosper Nieruchomości tel. 7 2 0 8 8 8 9 8 9. Kraków, Stare Miasto, ul. Szlak; w okolicy: ul. Warszawska, Pawia, Pędzichów, Długa, dostępne od zaraz, do wynajęcia mieszkanie, k...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze
    Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m, położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Szuwarowej na krakowskim Ruczaju. Układ mieszkania: pokój dzi...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Mogilska
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, Mogilska

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - NOHO. Mieszkanie znaj...

  • Osiedle 29. Aleja | M Post | Kom Lok | ENG
    1 / 12
    Osiedle 29. Aleja | M Post | Kom Lok | ENG

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w inwestycji położonej zaledwie 2 km od Rynku Głównego - Osiedle 29. Aleja Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia całkowicie nowe (nigdy wcześniej nie zamieszkałe) mieszkanie, położone na parterze nowego budynku w rejonie pętli tramwajowej Nowy Bieżanów. Mieszkanie na parterz...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Osiedle Kolorowe
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Osiedle Kolorowe

    Kraków

    • 2 700 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferuję przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2 przy ul. Osiedle Kolorowe (Nowa Huta). Idealne najemców ceniących wysoką jakość i spokój. Najważniejsze atuty: S...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Osiedle Centrum A
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Osiedle Centrum A

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania, które łączy klimat starej architektury z nowoczesną wygodą? DomNest Nieruchomości prezentuje przytulne, w pełnym rozkładzie mieszkanie (25,5 m2), na 2 piętrze,...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Gertrudy
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Śródmieście, Gertrudy

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa kawalerka z antresolą w sercu Krakowa - przy Plantach Do wynajęcia niezwykle stylowa i elegancka kawalerka z antresolą...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska

    Kraków

    • 3 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    | *Zdjęcia należą do właściciela oferty Stylowy apartament z widokiem | 2 pokoje | wysoki standard | blisko centrum Krakowa Do wynajęcia wyjątkowy, przytulny i jasny ap...

  • Prądnik Czerwony-2 pokoje, balkon, winda
    1 / 16
    Prądnik Czerwony-2 pokoje, balkon, winda

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kraków ,ul. Jakuba Majora 5b (Prądnik Czerwony) Mieszkanie 2-pokojowe ( sypialnia, salon z aneksem kuchennym ), Łazienka z wanną , przedpokój z dużą szafą ,balkon z zabudową jako s...

  • Wynajmę komfortowe mieszkanie dwa pokoje na I p.
    1 / 14
    Wynajmę komfortowe mieszkanie dwa pokoje na I p.

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę komfortowe mieszkanie dwupokojowe na I piętrze np.2-3 studentkom /w zabytkowym zadbanym budynku/ które potrafią zadbać o mieszkanie i wyposażenie i umeblowanie.Nie wyklucza...

  • Przestronne studio |38,2m2 | ul. Lubostroń| Ruczaj
    1 / 15
    Przestronne studio |38,2m2 | ul. Lubostroń| Ruczaj

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Tylko u nas! |R| Property prezentuje mieszkanie na wynajem mieszczące się w Krakowie przy ulicy Lubostroń 15 w dzielnicy Ruczaj. Lokalizacja: Inwestycja "Lubostroń Park" zost...

  • Jednopokojowe mieszkanie w centrum | 28,8 m2
    1 / 10
    Jednopokojowe mieszkanie w centrum | 28,8 m2

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Jednpokojowe mieszkanie w centrum | 28,8 m2 | Kochanowskiego BUDYNEK I OKOLICA: Mieszkanie mieści się na parterze kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Kochanowskiego....

  • Mieszkanie Kraków Bronowice
    Mieszkanie Kraków Bronowice

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz dwupokojowego nowego mieszkania w Bronowicach? Przedstawiamy Państwu, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe dla pary lub singla w centrum Bronowic o powierzchni 40m2. Doskona...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Krakowa w odnowionej kamienicy . Preze...

  • Mieszkanie 43m2 2pok. kuch. 2700zł/mc Mały Płaszów
    1 / 10
    Mieszkanie 43m2 2pok. kuch. 2700zł/mc Mały Płaszów

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    wynajme miesz.43m/2 Mały Płaszow ul.Przewoz 2800zł/mc 2 pokoje + kuchnia ,duży balkon,łazienka,przedpokój czynsz 710zł + 80zl prąd. Mieszkanie w pełni umeblowane...

  • 70m2 mieszkanie w domku jednorodzinnym do wynajęcia
    70m2 mieszkanie w domku jednorodzinnym do wynajęcia

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Tauron Arena - ulica bez parkometrów .Mieszkanie składa się z przedpokoju , 2 osobnych pokoi, kuchni , łazienki, wc. Mieszkanie...

  • mieszkanie 3 pokojowe wynajme
    1 / 9
    mieszkanie 3 pokojowe wynajme

    Kraków

    • 3 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OPIS Witam, Mam do wynajęcia 3 osobne pokoje w mieszkaniu 3 pokojowym przy ulicy Chełmońskiego (70 m) Budynek w niskiej zbudowie: parter, 1 piętro i poddasze. Mieszkanie znajduje...