• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Wieliczką

(279)
  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Bolesława Komorowskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Bolesława Komorowskiego

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    | 2 POKOJE / 27 M² / - 1 PIĘTRO / KLIMATYZACJA / OGRZEWANIE PODŁOGOWE / JASNE WNĘTRZE / BLISKO JUBILAT / OBOK SALWATOR / STARE MIASTO / PIWNICA PRZEROBIONA NA PIĘKNE FUNKCJONALNE...

  • Mieszkanie 2 pokoje świeżo po remoncie, klimatyzacja Krowodrza UJ, AGH, UKEN,
    Mieszkanie 2 pokoje świeżo po remoncie, klimatyzacja Krowodrza UJ...

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Do wynajęcia oferuję eleganckie mieszkanie o powierzchni 46,08 m², usytuowane na parterze odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa – Krowodrzy....

  • Dwupoziomowe 85m² | 3 pokoje | Parking w cenie
    1 / 13
    Dwupoziomowe 85m² | 3 pokoje | Parking w cenie

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    [ENG DESCRIPTION BELLOW] Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! 0% - biuro nieruchomości LIVADO nie pobiera prowizji! LIVADO zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, d...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Kraków-Krowodrza, Wrocławska
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Kraków-Krowodrza, Wrocławska

    Kraków

    • 2 650 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, urokliwe mieszkanie, położone przy ulicy Wrocławskiej w inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Nieruchomość znajduje się na szóstym p...

  • 3 pokoje, zieleń za oknem, osobne WC
    1 / 16
    3 pokoje, zieleń za oknem, osobne WC

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są mieszkania, w których po dniu pracy naprawdę schodzi powietrze. Tu wystarczy usiąść przy stole w salonie, spojrzeć przez okna na zieleń i poczuć, że miasto może być jednocześnie...

  • Luksusowy apartament z siłownią i kinem w centrum
    1 / 7
    Luksusowy apartament z siłownią i kinem w centrum

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 38m2 | ul. Mogilska | Młyny Mogilska Opis nieruchomości: Do wynajęcia nowoczesne, świeżo oddane mieszkanie o powierzchni 38 m2 na 4. piętrze 4-pię...

  • 2 pokoje + balkon 8,3 m2 (południowa ekspozycja)
    1 / 15
    2 pokoje + balkon 8,3 m2 (południowa ekspozycja)

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dzień pokazowy 2026-05-06, godz. 14:00 - 16:00 Umów się już dziś i zarezerwuj miejsce Są mieszkania, w których po prostu się mieszka, i są takie, w których naprawdę odpoczywasz. T...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Agatowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Agatowa

    Kraków

    • 2 050 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM Polecamy do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe położone na II piętrze w nowym budynku przy ulicy Agatowej (Bieżanów-Prokocim, os....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Madalińskiego
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Madalińskiego

    Kraków

    • 6 250 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Świetna lokalizacja- blisko do centrum, sklepów, szkół, przedszkoli. DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ. Nieruchomoś...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Szymona Szymonowica
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Szymona Szymonowica

    Kraków

    • 5 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o pow...

  • Mieszkanie Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, Do Wilgi
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki, Do Wilgi

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 39,7m2, Łagiewniki - Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjem...

  • Mieszkanie Skawina, Tadeusza Kościuszki
    Mieszkanie Skawina, Tadeusza Kościuszki

    Skawina

    • 2 050 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Klimatyczne, przestronne 1 pokojowe mieszkanie dużą z oddzielną kuchnią Świetna komunikacja *ENGLISH BELOW Mieszkanie składa się z: -Dużego pokoju: *oddzielona sypialnia  *mie...

  • 2 niezależne pokoje - zostań pierwszym najemcą!
    2 niezależne pokoje - zostań pierwszym najemcą!

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie – Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza Mieszkanie o powierzchni 34 m² położone na 11. (ostatnim) piętrze 11-piętrowego bloku. Składa się z przedp...

  • BEZCZYNSZOWA garsoniera w Śródmieściu (30m2) WYNAJEM od 4.05
    BEZCZYNSZOWA garsoniera w Śródmieściu (30m2) WYNAJEM od 4.05

    Kraków

    • 1 949 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    WYNAJEM od JUŻ!!! WYNAJEM od WŁAŚCICIELA!!! W pobliżu: Biurowiec Capgemini, Park Wodny, Multikino, Centrum Handlowe Serenada, Centrum Handlowe "Krokus", OBI, Restauracja McDonald&...

  • Śniadowskiej 42, Dębniki, przytulna kawalerka
    1 / 9
    Śniadowskiej 42, Dębniki, przytulna kawalerka

    Kraków

    • 1 590 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna i atrakcyjna kawalerka o powierzchni 23 m², położona na 2. piętrze budynku z miejskim ogrzewaniem, w zielonej i spokojnej części Dębnik – idea...

  • przytulny pokój dla studentki
    1 / 4
    przytulny pokój dla studentki

    Kraków

    • 950 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę 13m2 pokój spokojnej studentce w osobnym 2 pokojowym mieszkaniu w domku jednorodzinnym z osobną łazienką i aneksem kuchennym, dzielnica Śródmieście, drugi pokój zajmie stu...

  • Kawalerka Kraków Bronowice
    1 / 9
    Kawalerka Kraków Bronowice

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Słoneczna kawalerka do wynajęcia – Kraków Bronowice ul. Bronowicka | 5 przystanków tramwajem do Rynku Głównego Do wynajęcia funkcjonalna, po generalnym remoncie kawalerka, położon...

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, Bohaterów Września
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, Bohaterów Wrześni...

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Bohaterów Września, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 40,7 m² z dużym balkonem o powierzchni 12m2...

  • Kawalerka 35m2 pet friendly, super lokalizacja
    1 / 10
    Kawalerka 35m2 pet friendly, super lokalizacja

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem 35 m² – ul. gen. Augusta Fieldorfa-Nila, Kraków Opis nieruchomości: Do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 35 m², położone przy...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, ks. bp. Władysława Bandurskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, ks. bp. Władysława Band...

    Kraków

    • 5 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    | Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m 2 , po remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Lokal znajduje się na parterze budynku i posi...