• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Wieliczką

(279)
  • dwupokojowe mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    dwupokojowe mieszkanie na wynajem

    Kraków

    • 2 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajme dwupokojowe mieszkanie, 45m kwadratowych , w bloku , w doskonalej lokalizacji , ul. Spoldzielcow , osiedle Na Kozłówce, z balkonem. Okolica jest cicha i zielona. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia całkowicie nowe, dwupokojowe mieszkanie położone w rejonie Rakowic i Alei 29 Listopada. Na powierzchnię blisko 37 mkw składają się salon z aneksem kuchennym, sypia...

  • Do wynajęcia mieszkanie Kawalerka - Kraków Ul. Siemaszki
    1 / 10
    Do wynajęcia mieszkanie Kawalerka - Kraków Ul. Siemaszki

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym, umeblowane o powierzchni 19 m² składające się z przedpokoju, pokoju, łazienki z WC oraz ślepej kuchni. Wyposażeni...

  • Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Morelowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kraków Zwierzyniec, Morelowa

    Kraków

    • 2 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie położone na II piętrze w budynku z 2017 roku przy ul. Morelowej na Woli Justowskiej w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię około 47 m2 i składa się z:...

  • Właściciel wynajmie kawalerkę Kraków osiedle Wysokie
    1 / 4
    Właściciel wynajmie kawalerkę Kraków osiedle Wysokie

    Kraków

    • 1 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 25 M2 plus piwnica na os. Wysokim w Krakowie. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane pętle autobusowe i tramwajowe. Pełna infrastruktura. W p...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza, Żabiniec
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza, Żabiniec

    Kraków

    • 2 350 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Klimatyczna kawalerka na Osiedlu Ogrody - Żabiniec Cenna lokalizacja: - Bliskość Centrum i Starego Miasta - Dworzec Główny - Autobus i Tramwaj - Uczelnie: Rolnicza, Politechnika,...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Kazimierza Kordylewskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Kazimierza Kord...

    Kraków

    • 3 300 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie, przestronne mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Grzegórzki przy ulicy Kordylewskiego. Mieszkanie znajd...

  • Kraków Prądnik Biały mieszkanie studio 38m2 do wynajęcia
    1 / 15
    Kraków Prądnik Biały mieszkanie studio 38m2 do wynajęcia

    Kraków

    • 1 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Polecamy!! Zapraszamy!! Do wynajęcia ładne mieszkanie 39 m2 w dobrej lokalizacji. Kraków Krowodrza Prądnik Biały ul. Pigonia. Mieszkanie na 11 piętrze 11-to piętrowego budynku z la...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajmę kawalerkę, os.Podwawelskie-po generalnym remoncie
    1 / 12
    Wynajmę kawalerkę, os.Podwawelskie-po generalnym remoncie

    Kraków

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    W zimie słoneczna, a w gorące lato w cieniu natury, piękna, po generalnym remoncie garsoniera na 2 p. w 4 p. bloku. Położona niemal w centrum miasta tuż obok Wawelu, Wisły, do rynk...

  • Apartament premium - doskonała lokalizacja w centrum miasta
    1 / 14
    Apartament premium - doskonała lokalizacja w centrum miasta

    Kraków

    • 5 550 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Eng below Do wynajęcia wyjątkowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa – bezpośrednio przy Błoniach Krakowskich i Parku...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 12
    Wynajmę mieszkanie

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Mieszkanie na poddaszu, doskonała lokalizacja dla osób uczących i studiujących. Ulica Kawiory.

  • 2 Łazienki | 2 Balkony | Pet Friendly | 58m2 | ENG
    1 / 12
    2 Łazienki | 2 Balkony | Pet Friendly | 58m2 | ENG

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal Zalewu Zakrzówek Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 58 m2 znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku. Do...

  • Kraków Śródmieście Olsza Lublańska Miechowity 38 m2
    1 / 14
    Kraków Śródmieście Olsza Lublańska Miechowity 38 m2

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Polecamy!! Zapraszamy!! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 38 m2 w doskonałej lokalizacji. Kraków Śródmieście Prądnik Czerwony Olsza II ul. Lublańska w pobliżu Miec...

  • Dwupokojowe mieszkanie - początek ul. J. Lea
    1 / 7
    Dwupokojowe mieszkanie - początek ul. J. Lea

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Dwa jasne umeblowane pokoje dla 4 osób, jasna duża kuchnia z jadalnią z dużą lodówką, łazienka z kabiną, osobne WC. Ogrzewanie - własne piec gazowy dwubiegowy. Koszt wynajmu mies...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Balicka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Balicka

    Kraków

    • 3 400 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w budynku z 2018 roku przy ul. Balickiej w Krakowie. Mieszkanie ma powierzchnię 55 m2 i składa się z : -kuchni z w...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Zygmunta Miłkowskiego
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Zygmunta Miłkowskiego

    Kraków

    • 4 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnym apartamentowcu w inwestycji Konstelacja, w przyjaznej i spokojnej okolicy pr...

  • dwupokojowe mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    dwupokojowe mieszkanie na wynajem

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Kraków, al. Armii Krajowej
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków, al. Armii Krajowej

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz w dobrej cenie? To oferta idealna dla Ciebie! Przedstawiam wyjątkowe, świeżo urządzone mie...

  • Wynajmę mieszkanie w Centrum Krakowa!!
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie w Centrum Krakowa!!

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Mieszkanie w centrum Krakowa!!! (po generalnym remoncie) 40 m2 dostępne już od 1 kwietnia 2016 ul. Szlak 34, 31-153 Kraków • Idealne dla 2,3 osób. Opis mieszkania: - 40 m2, 1 s...

  • Wynajmę Mieszkanie w Centrum Krakowa!!!4.09.2017
    1 / 8
    Wynajmę Mieszkanie w Centrum Krakowa!!!4.09.2017

    Kraków

    • 1 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Wynajmę mieszkanie w Centrum Krakowa,ul.Szlak, od 4.09.2017.Mieszkanie idealne dla 2 osób.38 m-duży pokój,kuchnia ,łazienka.Doskonała lokalizacja:10 min.od Rynku Głownego-pieszo,5...