• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie w ścisłym centrum - Jałowego

    Rzeszów » ul. Jałowego

    • 679 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje prawdziwą perełkę, inwestycyjne mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od rzeszowskiego rynku. Ofer...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Kazimierz ul. Skawińska

    Kraków » Stare Miasto » ul. Skawińska

    • 3 600 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Kazimierzu przy ul. Skawińskiej. Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 49m2 i składa się z sal...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 64 m kw. w Pionkach.

    Pionki

    • 370 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 64 m kw. w bardzo dobrym stanie technicznym do zamieszkania od zaraz na atrakcyjnym osiedlu Pionek.Mieszkanie:-powierzchnia 64 m kw.-trzecie piętro, -blok t...

  • Mieszkanie Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M2 w nowym apartamentowcu ul. Pszczyńskiej o powierzchni 20m2 wraz z ogródkiem 54m2. Teren ogrodzony i zamykany, monitorowany. Podziemny...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Plac Pięciu Rogó...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plac Zbawiciela

    • 2 085 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 24 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    [i] Zapraszam do Śródmieścia - topowa lokalizacja - Placu Pięciu Rogów !:) [/i] Tak, tak, to właśnie tutaj, w samym sercu miasta mam w ofercie ciekawy apartament, w świetnie zac...

  • 4 pokojowy apartament - Ogrody Tesoro
    1 / 11
    4 pokojowy apartament - Ogrody Tesoro

    Pogórze

    • 850 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 494 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 530 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 522 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Poręba

    • 165 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słupsk

    • 339 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji

    Garby

    • 468 776 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 305 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji

    Garby

    • 436 712 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Niepołomice mieszkanie 3 pokoje 9000 zł/ mkw!!!
    1 / 13
    Niepołomice mieszkanie 3 pokoje 9000 zł/ mkw!!!

    Niepołomice

    • 601 830 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Bór

    • 207 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 569 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowe mieszkanie w Rumi
    1 / 19
    Komfortowe mieszkanie w Rumi

    Rumia

    • 649 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pisz

    • 425 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Inwestycyjna Nieruchomości Jakub Jórzak
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sobótka

    • 749 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Elitare Sp. zo.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji

    Garby

    • 426 582 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 6
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 550 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 6 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości