• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, 0% prowizji
    1 / 5
    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, 0% prowizji

    Garby

    • 334 908 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji
    1 / 5
    2-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji

    Garby

    • 354 732 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Siedlce

    • 282 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na plaży MIĘDZYZDROJE
    1 / 14
    Apartament na plaży MIĘDZYZDROJE

    Międzyzdroje

    • 764 849 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 26 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    DBSP Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji

    Garby

    • 511 841 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grójec

    • 399 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Bór

    • 260 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Leśna

    • 19 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ruda Śląska » Bielszowice

    • 65 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Elbląg

    • 195 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 544 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zielona Góra

    • 465 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Łomianki | cisza | możliwość rozbudowy
    1 / 9
    Łomianki | cisza | możliwość rozbudowy

    Łomianki Dolne

    • 1 500 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 17 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PURE ESTATES S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Rakowicka

    Kraków » Stare Miasto » ul. Rakowicka

    • 860 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 23 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    InPoint Property ma przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone, przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rakowickiej 15A - Inwestycja Apartamenty Pi & Sigma...

  • Mieszkanie Bytom Śródmieście

    Bytom

    • 175 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Atrakcyjne mieszkanie w centrum Bytomia - idealne pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży udziału w lokalu mieszkalnym w samym centrum Bytomia. Mie...

  • Nowoczesne mieszkanie - z dużym tarasem
    1 / 6
    Nowoczesne mieszkanie - z dużym tarasem

    Częstochowa

    • 490 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Szklany dom nad Bałtykiem
    1 / 11
    Szklany dom nad Bałtykiem

    Sopot

    • 4 500 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 35 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PremiumState
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na prestiżowym osiedlu na Parkitce
    1 / 3
    Apartament na prestiżowym osiedlu na Parkitce

    Częstochowa » Częstochówka-Parkitka

    • 426 300 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brzeg

    • 210 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielsko-Biała

    • 449 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Oświęcim
    Biuro nieruchomości