• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 588)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustka

    • 375 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 320 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nidzica

    • 274 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Elbląg

    • 555 887 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 387 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 290 228 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bełchatów

    • 189 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Miechów

    • 540 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament 73,52 m kw. Rapackiego Radom.

    Radom

    • 680 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament o pow. 73,52 m kw. na zamkniętym osiedlu przy ul. Rapackiego w Radomiu Apartament:-powierzchnia 73,52 m kw...

  • Mieszkanie Budzyń

    Budzyń

    • 319 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE MIESZKANIE W BUDZYNIU NA OSIEDLU SŁONECZNYM Przedmiotem oferty jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90 m położone na 1 piętrze w bloku miesz...

  • Mieszkanie Chodzież

    Chodzież

    • 1 300 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NA WYNAJEM MIESZKANIE W CENTRUM CHODZIEŻY ul. Zwycięstwa Powierzchnia mieszkania wynosi 40,13 m w tym: salon, otwarta kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie z balkonem Pomi...

  • Pełen komfort!
    1 / 16
    Pełen komfort!

    Skierniewice

    • 397 360 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 408 777 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siewierz

    • 493 395 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 7
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 489 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 8
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 429 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siewierz

    • 328 786 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piła

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie z WYPOSAŻENIEM - KOŚCIERZYNA
    1 / 13
    2-pokojowe mieszkanie z WYPOSAŻENIEM - KOŚCIERZYNA

    Kościerzyna

    • 365 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GR Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości