• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 588)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sztum

    • 80 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 551 040 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 9
    3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Piła

    • 739 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 8 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 9
    3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 335 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grudziądz

    • 230 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Leszek Banaś
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Niwka

    • 266 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nysa

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 607 194 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 430 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 12
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 482 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu nowe, w pełni wykończone " POD KLUCZ...

  • Mieszkanie Wrocław Krzyki
    1 / 11
    Mieszkanie Wrocław Krzyki

    Wrocław

    • 591 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, wykończone i w pełni wyposażone...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 268 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Ruczaj ul. Obozowa

    Kraków » Podgórze » ul. Obozowa

    • 1 638 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 12 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    RUCZAJ , 130 m2 z możliwością aranżacji na lokale mieszkalne z odrębnymi księgami wieczystymi . Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialn...

  • UDZIAŁ W TRZYPOKOJOWYM MIESZKANIU NA OSIEDLU REMBIELIŃSKIEGO
    UDZIAŁ W TRZYPOKOJOWYM MIESZKANIU NA OSIEDLU REMBIELIŃSKIEGO

    Płock

    • 150 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 2 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    INVEST Nieruchomości poleca na sprzedaż: UDZIAŁ W TRZYPOKOJOWYM MIESZKANIU NA OSIEDLU REMBIELIŃSKIEGO Na sprzedaż udział w trzypokojowym (M4) mieszkaniu stanowiącym odrębną wła...

  • NIŻSZA CENA! - mieszkanie na KASZUBACH w KALISZU!
    1 / 10
    NIŻSZA CENA! - mieszkanie na KASZUBACH w KALISZU!

    Kalisz

    • 245 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    GR Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Chorzowie - Idealne dla rodziny!
    1 / 4
    Mieszkanie w Chorzowie - Idealne dla rodziny!

    Chorzów

    • 664 649 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie BEZCZYNSZOWE - Bolszewo
    1 / 15
    Mieszkanie BEZCZYNSZOWE - Bolszewo

    Bolszewo

    • 475 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 8
    3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 399 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości