• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 588)
  • 1 / 4
    Mieszkanie gotowe na już w Malawie.

    Malawa

    • 499 999 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie gotowe do odbioru !!! Piec kondensacyjny, dwufunkcyjny. Ogrzewanie podłogowe na całości. Przyłącz pod klimatyzację. Mieszkanie posiada osobne wejście. Mie...

  • 1 / 4
    Kawalerka w stanie deweloperskim Łańcut.

    Łańcut

    • 241 991 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Księże Górki V to kontynuacja popularnego osiedla w Łańcucie przy ulicy Jana Pawła II. Spokojne i bezpieczne otoczenie z licznymi terenami zielonymi sprzyjają wypoczynkowi i rek...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Stefana Czarnieckiego

    Sochaczew » ul. Czarnieckiego

    • 399 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż - dwóch mieszkań w domu wolnostojącym na działce o powierzchni 965 m2 w Sochaczewie przy ul. Czarnieckiego.Dom skład...

  • Mieszkanie Władysławowo rynek pierwotny ul. Gdyńska

    Władysławowo » ul. Gdyńska

    • 410 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Władysławowo ul. Gdyńska (odległość ok. 1200 m w linii prostej od Zatoki Puckiej , ok. 1700 m do plaży)Władysławowo to nie tylko miasto, to styl życia. Znajdziesz tu przepiękne pla...

  • Mieszkanie Rokitki ul. Tczewska

    Rokitki » ul. Tczewska

    • 579 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!LOKALIZACJA:Nowe Rokitki - osiedle oddalone od Tczewa o ok. 3km - dojazd w zaledwie 7min autem. Uroku tej lokalizacji dodają liczne tereny rekr...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Łucka

    • 7 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    [i]english description below[/i] Do Wynajęcia: Komfortowe Mieszkanie 106 m na 3. piętrze Opis nieruchomości: Powierzchnia: 106 m Piętro: 3 z 12 Liczba sypialni: 2, każda z ł...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Górny Mokotów ul. Dominika Merlinieg...

    Warszawa » Mokotów » ul. Merliniego

    • 11 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji na Górnym Mokotowie. Apartament zlokalizowany jest w nowo powstałej, kameralnej inwestycji niski...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Dominika Merliniego

    Warszawa » Mokotów » ul. Merliniego

    • 7 500 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu na wynajem w pełni umeblowane, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 111 m, usytuowane na czwartym piętrze budynku z windą. Do...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście ul. Mikołaja Kopernika

    Warszawa » Śródmieście » ul. Kopernika

    • 10 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy apartament do wynajęcia w centrum Warszawy. Oferuję do wynajęcia bezpośrednio prestiżowy apartament w centrum Warszawy, położony przy ul. Kopernika. Apartament usyt...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany ul. al. Jana Kasprowicza

    Warszawa » Bielany » al. Kasprowicza

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    [i] english description below [/i] **Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania - Urokliwa Kamienica w Zielonej Okolicy** - tuż przy stacji metra Zapraszamy do wynajęcia uroczego mieszkan...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 15 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: Niezwykle klimatyczny, dwupoziomowy apartament w przedwojennej willi na Starym Mokotowie. ROZKŁAD I STANDARD: Piętro I:...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Jana Karola Chodkiewicza

    Warszawa » Mokotów » ul. Chodkiewicza

    • 7 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ** Eko Park ** Pole Mokotowskie ** Do wynajęcia nowocześnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ożarów Mazowiecki

    • 846 182 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego
    Mieszkanie Głogów, Bolesława Wysokiego

    Głogów

    • 473 708 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 641 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    "Nowy Piastów" to najnowsza inwestycja realizowana w ustronnej i atrakcyjnej części Głogowa, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących s...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielawa

    • 266 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie , PARTER ! Centrum miasta . 47m2 , blok !
    1 / 8
    Przestronne mieszkanie , PARTER ! Centrum miasta . 47m2 , blok !

    Nowa Sól » ul. Sikorskiego

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    M4 Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza » Reden

    • 385 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 550 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 380 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zakopane

    • 1 861 510 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 48 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 337 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości