• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 589)
  • Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 20
    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Kleszczewo

    • 427 469 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 221 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Świetnie trzypokojowe mieszkanie czeka właściciela
    1 / 20
    Świetnie trzypokojowe mieszkanie czeka właściciela

    Kleszczewo

    • 486 720 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrzeszów

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 614 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Legionowo

    • 1 190 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Marki

    • 649 999 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ząbki

    • 480 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Legionowo

    • 580 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 731 754 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 504 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliszew

    • 501 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jabłonna

    • 899 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 424 174 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń » Wrzosy

    • 591 046 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Toruń » Bielawy-Grębocin

    • 530 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 138 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Komfort Plus - Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Włocławek

    • 350 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Marki

    • 710 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Apartament w cichej dzielnicy gotowy do odbioru
    1 / 17
    Apartament w cichej dzielnicy gotowy do odbioru

    Częstochowa

    • 547 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frombork

    • 369 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Przytulna kawalerka pod wynajem - OKAZJA
    1 / 4
    Przytulna kawalerka pod wynajem - OKAZJA

    Marki

    • 402 714 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości