• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 589)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ciechanów

    • 359 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 702 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ciechanów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.
    1 / 10
    Mieszkanie w formie narożnego szeregowca.

    Kosakowo

    • 870 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    4 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 689 510 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Leszczyny

    Warszawa » Mokotów » ul. Leszczyny

    • 2 250 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 19 737 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    LOKALIZACJA: bardzo ciche mieszkanie położone na zielonym osiedlu na warszawskim Mokotowie kameralna część Mokotowa, osiedle Pod Skocznią, ul. Leszczyny 4. okolica to zieleń ze...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radomsko

    • 339 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Radomsko

    • 369 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi
    Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dwie bliźniacze inwestycyjne mikrokawalerki z antresolami, świeżo po generalnym remoncie, centralne ogrzewanie, Śródmieście, KW. Można kupić pojedynczo (każda po 169000 tys.) lub...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konstantynów Łódzki

    • 512 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Prószków

    • 120 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Radzionków

    • 199 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ożarów Mazowiecki

    • 885 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 209 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumsko

    • 209 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom

    • 319 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła

    • 239 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Przeworsk

    • 229 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Świnoujście

    • 539 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 22 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rumia Park - 3 pokoje gotowe do wprowadzenia!
    1 / 16
    Rumia Park - 3 pokoje gotowe do wprowadzenia!

    Rumia

    • 659 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Częstochowa » Ostatni Grosz

    • 195 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KARSCY Agencja Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Giżycko

    • 320 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Giżycko

    • 599 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości