• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Leśna

    • 45 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Ełk

    • 195 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 5
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Rabowice

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • cicha okolica, 2km od morza!
    1 / 6
    cicha okolica, 2km od morza!

    Puck

    • 331 450 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 049 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Złotów

    • 459 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Reda

    • 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje
    1 / 6
    Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji
    1 / 5
    3-pokojowe mieszkanie niedaleko lasu, 0% prowizji

    Garby

    • 422 480 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 899 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rozewie

    • 800 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze
    1 / 6
    Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ząbki

    • 994 500 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Piórek House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Leśna

    • 21 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gołdap

    • 38 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 1 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 269 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kęty

    • 202 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 615 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Legnica

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 5
    4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Rabowice

    • 579 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Świnoujście

    • 498 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Świnoujście
    Biuro nieruchomości