• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • PROMOCJA! 2 POKOJE 37,45 M2 Z OGRÓDKIEM JAR
    1 / 6
    PROMOCJA! 2 POKOJE 37,45 M2 Z OGRÓDKIEM JAR

    Toruń

    • 374 217 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 1 499 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 12 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Borne Sulinowo

    • 275 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Koszalin » Przylesie

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PERFECT NIERUCHOMOŚCI BEATA JABŁOŃSKA
    Biuro nieruchomości

  • POZNAŃ, WILDA MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Poznań

    • 562 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 4 pok | Wilda | ul. Wspólna/Hutnicza przy ul. 28 Czerwca 1956 roku. Mieszkanie aktualnie jest wynajmowane - umowa do dnia 30.09.2024 ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z...

  • POZNAŃ, WILDA, HUTNICZA MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Poznań

    • 412 080 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż| ul. Hutnicza w Poznaniu |3-pok| UMEBLOWANE| Mieszkanie aktualnie jest wynajmowane - umowa do dnia 30.11.2024 NOWE formy REKLAMY - wyprzedzamy STANDA...

  • POZNAŃ, STARE MIASTO MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Poznań

    • 590 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE - UL. GARBARY - STARE MIASTO - POZNAŃ - 64,7m2 - BALKON ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER​​​​​​- [url] FILM -...

  • MOSINA (GW), CZAPURY MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Czapury

    • 345 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • POZNAŃ, WINOGRADY MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Poznań

    • 730 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PRZESTRONNE I STARANNIE WYKOŃCZONE MIESZKANIE PRZY UL. WILCZAK Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,8 m2, usytuowane na drugim p...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 375 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rogowo

    • 821 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 28 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 310 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Szklane Domy, os. Szklane Domy
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Szklane Domy, os. Szklane Domy

    Kraków

    • 889 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 15 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 pok./ 57 m2/ Balkon/ GARAŻ/os. Szklane Domy/ Nowa Huta/2016r. Super oferta inwestycyjna !!! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m 2 w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 723 526 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 15
    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Reda

    • 530 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechorze

    • 464 955 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !
    1 / 3
    Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !

    Bielsko-Biała

    • 536 070 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !
    1 / 3
    Mieszkania z widokiem na góry, BEZ PROWIZJI !

    Bielsko-Biała

    • 751 826 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 160 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości