• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 749 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Bielsko, 71,60 m2, PO REMONCIE !
    1 / 12
    Bielsko, 71,60 m2, PO REMONCIE !

    Bielsko-Biała

    • 659 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy pod lasem
    1 / 7
    Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy pod lasem

    Jarocin

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Elbląg

    • 298 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grzybowo

    • 489 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3-pokojowe w Piotrkowie kujawskim
    1 / 5
    Mieszkanie 3-pokojowe w Piotrkowie kujawskim

    Piotrków Kujawski » ul. Piastowska

    • 370 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rybnik

    • 339 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do sprzedaży 49m2
    1 / 5
    Mieszkanie do sprzedaży 49m2

    Tarnów » ul. Marynarki Wojennej

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Piotrowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pszów

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Puck

    • 582 656 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    ORFIN NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zabrze

    • 259 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Brzeg

    • 175 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie
    1 / 20
    Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie

    Kleszczewo

    • 305 280 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 251 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z czystą aurą
    1 / 20
    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z czystą aurą

    Kleszczewo

    • 367 280 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie
    1 / 20
    Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie

    Kleszczewo

    • 447 930 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem
    1 / 19
    Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem

    Lesznowola

    • 719 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Włocławek

    • 279 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnówka

    • 594 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • JAR BLISKO LASU 3 POKOJE 50,21 M2 PROMOCJA!!
    1 / 5
    JAR BLISKO LASU 3 POKOJE 50,21 M2 PROMOCJA!!

    Toruń

    • 478 104 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Włocławek

    • 155 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości