• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ożarów Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • Wykończone 50m2 ⭐️ Ciche ⭐️ 2 pokoje ⭐️ z Balkonem
    1 / 20
    Wykończone 50m2 ⭐️ Ciche ⭐️ 2 pokoje ⭐️ z Balkonem

    Bielsko-Biała

    • 428 990 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 776 190 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 583 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krapkowice

    • 205 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Niepołomice 3 pokoje 9000zł/m2 40 minut do Krakowa
    1 / 9
    Niepołomice 3 pokoje 9000zł/m2 40 minut do Krakowa

    Niepołomice

    • 604 350 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Nowy Kościół

    • 230 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbkowice Śląskie

    • 849 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe budownictwo, duży taras,
    1 / 20
    Nowe budownictwo, duży taras,

    Gliwice » Trynek » ul. Jasna

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Sim Property
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słupsk

    • 239 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Gryf Nieruchomości Słupskie
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 323 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 7 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 7 pokojowe

    Ząbki

    • 699 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 7 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    PROSPER HOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 470 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 14 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zgierz

    • 260 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zabrze

    • 497 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 585 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chojnów

    • 347 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 799 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kościuszki w...

    Września

    • 360 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kościuszki we Wrześni| 49,4 m2| Atrakcyjna lokalizacja - pełna infrastruktura handlowo-usługowa NOWE STANDARDY REKLAMY...

  • Mieszkanie na sprzedaż na os. Rzeczypospolitej

    Poznań

    • 485 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu, os. Rzeczypospolitej 36 RATAJE blisko przystanków MPK autobus i tramwaj. NOWE STANDARDY REKLAMY: 1. Wirtualna wizyta w mieszkaniu...

  • Mieszkanie na sprzedaż na poznańskich Winiarach

    Poznań

    • 455 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy idealne mieszkanie dla Ciebie: Doskonała lokalizacja Poznaniu – Winiary NOWE STANDARDOWE REKLAMY: oprócz dodatkowych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - w trakcie real...

  • Mieszkanie na sprzedaż obok Ronda Śródka

    Poznań

    • 519 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy idealne mieszkanie dla Ciebie: Doskonała lokalizacja Poznaniu – Rondo Śródka NOWE STANDARDOWE REKLAMY: oprócz dodatkowych zdjęć: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WI...

  • Mieszkanie na sprzedaż przy Rondzie Śródka

    Poznań

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro