• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 591)
  • 2 wyposażone pokoje z balkonem do wejścia od zaraz
    1 / 11
    2 wyposażone pokoje z balkonem do wejścia od zaraz

    Tychy

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Brzeźnica

    • 399 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kowary

    • 295 800 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nysa

    • 299 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Toruń » Jakubskie-Mokre

    • 895 735 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Śródmieście

    • 340 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Narożne 3-pokojowe M.+ kuchnia + balkon
    1 / 6
    Narożne 3-pokojowe M.+ kuchnia + balkon

    Kleszczewo

    • 522 054 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PIERWSZE PIĘTRO przy Parku Solankowym
    1 / 13
    PIERWSZE PIĘTRO przy Parku Solankowym

    Inowrocław » ul. Wilkońskiego

    • 190 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie
    1 / 20
    Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie

    Kleszczewo

    • 368 480 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kowary

    • 281 400 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wodzisław Śląski

    • 229 990 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Świdnica

    • 375 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Broniewskiego
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Broniewskiego

    Elbląg » ul. Dąbrowskiego

    • 329 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Szulc&Szulc Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Ślusarska
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Ślusarska

    Elbląg » ul. Ślusarska

    • 359 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Szulc&Szulc Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2+1 z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie 2+1 z balkonem

    Kleszczewo

    • 466 179 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ełk

    • 274 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w miejscowości Braniewo ul. Matejki 11
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie w miejscowości Braniewo ul. Matejki 11

    Braniewo » ul. Matejki

    • 159 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Szulc&Szulc Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubań

    • 167 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie z balkonem, winda, fotowoltaika
    1 / 6
    Mieszkanie z balkonem, winda, fotowoltaika

    Środa Wielkopolska

    • 338 577 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Karpacz

    • 828 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości