• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Telimeny
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Telimeny

    Kraków

    • 420 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam na prezentację mieszkania z potencjałem. Do generalnego remontu. Wyjście na prywatny ogródek. Ogrzewanie i ciepła woda z MPEC, brak gazu!. Do sprzedania jednopok...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Bajeczna
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Dąbie, Bajeczna

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3 pokoje/ 47 m2/ Grzegórzki/ Dąbie / ul. Bajeczna Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Super lokalizacja !!!. Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 - pokojow...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Krowodrza

    Kraków

    • 1 029 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 19 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 mkw, położony w doskonałej lokalizacji, przy ul. Kronikarza Galla. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze (brak windy). Składa s...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 454 407 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Masarska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Masarska

    Kraków

    • 1 270 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 27 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe budownictwo | Balkon | Garderoba | Świetna lokalizacja Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Krakó...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera

    Kraków

    • 565 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchn...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 1 049 970 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Myślenice, Zacisze
    1 / 15
    Mieszkanie Myślenice, Zacisze

    Myślenice

    • 999 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Zarabie, Myślenice - oferta mieszkania w zabudowie szeregowej. Zapraszam na prezentację mieszkania - domu w zabudowie szeregowej, w najbardziej prestiżowej części Myślen...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 831 792 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 1 036 422 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 18 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 754 487 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 749 250 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 505 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 26 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prestiżowy apartament w Starym Podgórzu - Gotowiec inwestycyjny lub idealny start dla studenta Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Jasne 3-pokojowe mieszkanie | ogródek | Piltza

    Kraków » ul. Piltza

    • 990 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, o powierzchni 60,05 m², położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Piltza w K...

  • Mieszkanie 3 pok. 55m2 + m-ce postojowe Kraków Płaszów
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pok. 55m2 + m-ce postojowe Kraków Płaszów

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane przestronne, urządzone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2 + miejsce postojowe Loka położony na III piętrze budynku z 2015 roku zlokalizowane...

  • MIESZKANIE, MYSLENICE 3POK. 2 piętro.
    1 / 9
    MIESZKANIE, MYSLENICE 3POK. 2 piętro.

    Myślenice

    • 589 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Myślenicach 2 piętro ( szeroka klatka ) 60m2 balkon ( na całej długości mieszkania ) + komórka lokatorska około 4m2 3 pokoje o wymiarach ( p...

  • Luksusowa kawalerka 28 m2 krakowski Kazimierz na sprzedaż.
    1 / 7
    Luksusowa kawalerka 28 m2 krakowski Kazimierz na sprzedaż.

    Kraków

    • 600 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Komfortowe i bardzo eleganckie mieszkanie z balkonem położone w atrakcyjnej dzielnicy Kazimierz w Krakowie - centrum Starego Miasta.. 4. e ostatnie piętro w budynku. Po generalny...

  • Mieszkanie 2/3 pok. 55m2 Kraków Krowodrza OKAZJA
    1 / 8
    Mieszkanie 2/3 pok. 55m2 Kraków Krowodrza OKAZJA

    Kraków

    • 835 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OKAZJA - mieszkanie 2/3 pokojowe o powierzchni ponad 55m2 w centrum Krakowa, Krowodrza - ul.ODROWĄŻA / Wrocławska Do sprzedania jasne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe (opcja 3 poko...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Bochenka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Bochenka

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego dla rodziny. Gotowe do zamieszkania, w wysokim standardzie. W salonie oraz w sypialni klimatyzacja. Mieszkanie świetnie skomuniko...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Halszki
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Halszki

    Kraków

    • 560 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w nowym budownictwie. Można od razu wchodzić i mieszkać! Świetna opcja pod kątem wynajmu. Bardzo dobra komunikacja z cen...