• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Dąbie ul. Świtezianki

    Kraków » ul. Świtezianki

    • 490 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Świtezianki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 833 128 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 15 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, Kraków, Piaski Nowe Odbiór do marca 2026. Przestrzeń, która daje swobodę i wygodę codziennego życia. Mieszkanie...

  • 3 pokoje | balkon | garaż | Galicyjska 3
    1 / 16
    3 pokoje | balkon | garaż | Galicyjska 3

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – BEZ PROWIZJI! Mieszkanie jest obecnie zarezerwowane. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, proszę o kontakt telefoniczny lub wiadomość SMS. W przypadku zw...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, al. 29 Listopada
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, al. 29 Listopada

    Kraków

    • 626 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem wynajmu. Dwa niezależne pokoje. Bardzo dobry dojazd do centrum oraz na uczelnie. www.glodeknieruchomosci.pl Do sp...

  • Mieszkanie Skawina, Żwirki i Wigury
    1 / 6
    Mieszkanie Skawina, Żwirki i Wigury

    Skawina

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje/55m2/Rynek/Żwirki i Wigury/Skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze przy Żwirki i Wigury w Skawinie. W skład lokalu wchodzą d...

  • Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2
    1 / 11
    Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2

    Kraków

    • 899 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2 – al. 29 Listopada, Prądnik Czerwony Opis nieruchomości: Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 przy al. 29 Listopada w dzielnicy Prądnik...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Słowackiego
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, al. Słowackiego

    Kraków

    • 474 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania z dużym potencjałem. Świetna lokalizacja, ścisłe centrum. Okna na dziedziniec, zieleń i cisza. Winda! www.glodeknieruchomosci.pl Do s...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Ugorek ul. Łąkowa

    Kraków » ul. Łąkowa

    • 679 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Łąkowej Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Jaremy

    Kraków » Krowodrza » ul. Jaremy

    • 780 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Jaremy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • High standard, modern construction.

    Kraków » Podgórze » ul. Lipska

    • 949 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ENGLISHYou can be the FIRST to live in a freshly finished and newly furnished apartment located in a gated community in the eastern part of Kraków. The property has an area of 60 m...

  • NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE | OS. KRAKOWIA
    1 / 12
    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE | OS. KRAKOWIA

    Kraków

    • 670 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE | OS. KRAKOWIAKÓW Lokalizacja: Osiedle Krakowiaków, Kraków Powierzchnia: ok. 44 m² ???? Piętro: 8 / blok z windą Cena: 670000 zł O...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta, Aleja Róż
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta, Aleja Róż

    Kraków

    • 370 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Prezentujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój z funkcjonalną kuchnią - duży ustawny pokój - łazienka z...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 5
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 490 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    MIESZKANIE • Powierzchnia: 20 m² • Piętro: 2 (w nowej kamienicy z windą) • Rok budowy: 2019 • Stan: gotowe do zamieszkania - w pełni umeblowane • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamanio...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Pułaskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Pułaskiego

    Kraków

    • 1 290 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | 2-pokojowe mieszkanie ok. 60 m² - Stare Dębniki | 10 minut spacerem od Wawelu Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 59,66 m²(z pomieszczeniami p...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Dąbie ul. Widok

    Kraków » ul. Widok

    • 549 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na Dąbiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na s...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny, 2 Pułku Lotniczego
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny, 2 Pułku Lotniczeg...

    Kraków

    • 759 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem | Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 59,15 m², położonego na...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz, Halicka
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Kazimierz, Halicka

    Kraków

    • 786 613 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 20 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które stanowi doskonałą propozycję zarówno dla inwestora, jak i dla osoby prywatnej poszukującej komfortowego lokum w pre...

  • Piękne 34 m2 Stare Miasto - Obok ul. Grzegórzeckiej.
    1 / 4
    Piękne 34 m2 Stare Miasto - Obok ul. Grzegórzeckiej.

    Kraków

    • 605 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 17 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Stare Miasto - Obok ul. Grzegórzeckiej i Galerii Kazimierz. Kamienica po generalnym remoncie, nowa elewacja. Komfortowe, po generalnym remoncie i wygodne mieszkanie w kamienicy, ró...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Azory, Czerwieńskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Azory, Czerwieńskiego

    Kraków

    • 730 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogilska
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogils...

    Kraków

    • 2 823 200 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 25 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 8 piętro

    Nowoczesna inwestycja w Krakowie, wyróżniająca się oryginalną architekturą, wysokim standardem oraz komfortowymi warunkami do życia w dobrze skomunikowanej części miasta. Zakup od...