• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Olsza, Józefa Narzymskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Grzegórzki, Olsza, Józefa Narzymskiego

    Kraków

    • 688 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    2 pokoje/ 45 m2/ po remoncie/Grzegórzki/ ul. Narzymskiego Blisko uczelni. Super oferta inwestycyjna ! Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogilska
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Śródmieście Prądnik Czerwony, Mogils...

    Kraków

    • 3 764 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 25 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Nowoczesna inwestycja w Krakowie, wyróżniająca się oryginalną architekturą, wysokim standardem oraz komfortowymi warunkami do życia w dobrze skomunikowanej części miasta. Zakup od...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama Bochenka
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze, Duchackie, Adama...

    Kraków

    • 960 298 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 15 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkania 3-pokojowe z narożnym, dużym balkonem 3 piętro w 4 piętrowym budynku.  Kraków, Piaski Nowe - bez prowizji i PCC Powierzchnie: Mieszkanie 20 - 63,29 m² Piętro:...

  • Mieszkanie Kraków Czyżyny, os. Akademickie
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Czyżyny, os. Akademickie

    Kraków

    • 580 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Kawalerka 30,49 m² z balkonem i osobną jasną kuchnią Kraków, Czyżyny - os. Akademickie Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,49...

  • Mieszkanie Skawina Ogrody
    1 / 6
    Mieszkanie Skawina Ogrody

    Skawina

    • 350 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    !!!TYLKO U NAS !!! - REZERWACJA - PROSZĘ O KONTAKT TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ. Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie własnościowe o doskonałej lokalizacji w okolicy ul. Mikoł...

    1 / 8

    Kraków

    • 2 662 500 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 25 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

• 3 pokojowe mieszkanie Rakowice, Klemensa Janickiego
    1 / 8
    3 pokojowe mieszkanie Rakowice, Klemensa Janickiego

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie – ul. Janickiego 6, Kraków Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 44,5 m² Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Janickiego 6 w Krakowie, w...

    1 / 9

    Kraków

    • 2 920 500 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 24 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 7 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
    1 / 9

    Kraków

    • 4 344 600 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 24 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Serbska
    1 / 9
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Wola Duchacka, Serbska

    Kraków

    • 620 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pok/53 m 2/balkon/ Podgórze Duchackie/ul. Serbska Okazja !!! Świetne pod inwestycję. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o pow. 53 m 2 w dzielnicy P...

    1 / 8

    Kraków

    • 2 174 900 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 22 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 12 piętro

• Mieszkanie Kraków Nowa Huta
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 68,46 m | os. Zielone 22 | IV piętro | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68,46 m, położone w jednej z najbar...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. os. Kliny Borkows...

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 585 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż miesz...

  • 4 pokoje+ 2 kawalerki! Gotowiec Inwestycyjny.

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Dobrego Pasterza

    • 1 499 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 18 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu. LOKALIZACJA ul.Dobrego Pasterza - dzielnica...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Moniuszki
    Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Moniuszki

    Kraków

    • 1 900 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 13 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OSIEDLE OFICERSKIE !!!! BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE 4 POKOJOWE ( 102m2)na 1 piętrze + LOKAL 41 m kw ( ma parterze) + GARAŻ + OGRÓDEK + PIWNICA Mieszkanie: 4 pokoje, dwie łazienki i kuc...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska
    1 / 16
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska

    Kraków

    • 3 297 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 35 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    ŚCISŁE CENTRUM, REJON UL.GARNCARSKIEJ. MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNYCH MIESZKAŃ! KAMIENICA Z POCZĄTKU XX wieku. Lokal mieszkalny w prestiżowej lokalizacji. W blis...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stefana Batorego
    1 / 2
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stefana Batorego

    Kraków

    • 2 999 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 6 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    STARE MIASTO REJON UL. BATOREGO STRYCH DO ADAPTACJI NA CELE MIESZKALNE . Wysokość kalenicy 6,02 m. Powierzchnia po obrysie podłogi 351m2, powierzchnia użytkowa- 306,60m2 . Miejscow...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Wola Duchacka, Cechowa
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Wola Duchacka, Cechowa

    Kraków

    • 1 255 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    DLA INWESTORA TRZY MIESZKANIA NA JEDNEJ KW!!! parter, nadaje się na prowadzenie biura/lokali na wynajem, jest możliwość dostosowania lokalu pod trzy niezależne mieszkania (jedna ka...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Kazimierzowskie
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, os. Kazimierzowskie

    Kraków

    • 495 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    | REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² | 10 piętro | panoramiczny widok | Osiedle Kazimierzowskie | Kraków Jasne i przytulne | świetne pod wynajem Na sprze...

  • Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Przy Arce
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bieńczyce, os. Przy Arce

    Kraków

    • 550 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    | REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje | 38 m² | balkon | oddzielna kuchnia | Bieńczyce - os. Przy Arce | blisko DH Wanda Dostępne od zaraz | idealne dla p...