• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Kraków, Zabłocie ul. Zabłocie

    Kraków » ul. Zabłocie

    • 820 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Zabłocie Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały, Dożynkowa
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały, Dożynkowa

    Kraków

    • 1 069 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w kameralnej inwestycji przy granicy Krakowa i Zielonek - zakup bez prowizji i PCC. 6 pokojowe, funkcjonalne, dwu poziomowe mieszkani...

  • Przytulna kawalerka z komórką lok. i prywatnym parkiem ul. W
    1 / 10
    Przytulna kawalerka z komórką lok. i prywatnym parkiem ul. W

    Kraków

    • 630 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przytulna kawalerka z komórką lokatorską i prywatnym parkiem – ul. Wielicka 57 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Do lo...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Stare Podgórze, Kalwaryjska
    1 / 13
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Stare Podgórze, Kalwaryjska

    Kraków

    • 849 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje /56 m2 /loggia /piwnica /Kalwaryjska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Kalwaryjskiej. W skład l...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 742 880 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 692 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 695 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 697 280 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Zyblikiewicza

    Kraków

    • 1 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 23 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Jasne mieszkanie w kultowej krakowskiej kamienicy | 4 piętro | bezpłatny parking na dziedzińcu | 5 min do Rynku W samym sercu Krakowa, w eleganckiej kamienicy prz...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocień, Domagały
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocień, Domagały

    Kraków

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Przestronne mieszkanie z tarasem i balkonem - ul. Domagały | Nowoczesne osiedle | Bieżanów-Prokocim Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie położone na nowo...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Bieżanów-Prokocim ul. Jana Kur...

    Kraków » Podgórze » ul. Kurczaba

    • 829 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kurczaba. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Józefa...

    Kraków » ul. Łepkowskiego

    • 720 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż miesz...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. rynek Dębnicki

    Kraków » Dębniki » rynek Rynek

    • 610 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Dębnickiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • 3 pokojowe Złocień Stary

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Topazowa

    • 699 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Złocień Stary w dz...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały rynek pierwotny

    Kraków » Prądnik Biały

    • 757 158 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI DLA BIURA! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Glogera, Kraków - Prądnik Biały. Dane...

  • Mieszkanie Skawina, Kilińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Skawina, Kilińskiego

    Skawina

    • 499 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    | Skawina ulica Kilińskiego. Zapraszam do zamieszkania w ciszy i spokoju, tuż przy Centrum Skawiny. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy jak: Lidl, Action...

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, os. Piastów
    Mieszkanie Kraków Mistrzejowice, Mistrzejowice, os. Piastów

    Kraków

    • 729 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    | Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Os. Piastów, Mistrzejowice - Kraków Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 56,5...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Starego Dębu
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Starego Dębu

    Kraków

    • 1 210 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 13 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament 92 m² przy Parku Krajobrazowym - ul. Starego Dębu Na sprzedaż przestronne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i presti...

  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Mogiła, Stare Wiślisko
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Mogiła, Stare Wiślisko

    Kraków

    • 1 487 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 15 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | Tylko u nas. Nowa Huta, Mogiła, ul. Stare Wiślisko. Mieszkanie o pow. użytkowej 95,89 m 2 , z dodatkową antresolą (ok. 20 m2), 2-ma miejscami garażowymi i komórką lokatorsk...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Józefa Sar...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Sarego

    • 1 449 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 19 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Sarego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krako...