• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Dwa pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz, ul. Starowiślna
    1 / 16
    Dwa pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz, ul. Starowiślna

    Kraków

    • 1 186 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 23 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż eleganckie mieszkanie zlokalizowane w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Starowiślnej – w klimatycznej części Krakowa, w samym sercu Kazimierza, na styku z historyczny...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Kaspra Żelechowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Kaspra Żelechowskieg...

    Kraków

    • 780 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameraln...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Bohomolca
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, Prądnik Czerwony, Bohomolca

    Kraków

    • 1 498 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 18 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    | 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Mogilska
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Grzegórzki, Mogilska

    Kraków

    • 759 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Eljasza Walerego Radzikowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Eljasza Walerego Radzikowskiego

    Kraków

    • 1 299 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 20 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy Bronowice, przy ulicy Radzikowskiego. Mieszkan...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Dobrego Pasterza
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Prądnik Czerwony, Dobrego P...

    Kraków

    • 910 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jego metraż...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa

    Kraków

    • 1 036 422 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Piasta Koło...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Piasta Kołodzieja

    • 469 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 16 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piasta Kołodzieja. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie miesz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Piasta Koło...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Piasta Kołodzieja

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto rynek pierwotn...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Szlak

    • 715 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Szlak. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Starowiślna
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Starowiślna

    Kraków

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    STARE MIASTO nieopodal Rynku Głównego i centrum dzielnicy Kazimierz W budynku z windą, z wyposażeniem po generalnym remoncie ( instalacje elektryczne i hydrauliczne wymienione na n...

  • Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, do sprzedania, Kazimierz
    1 / 16
    Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, do sprzedania, Kazi...

    Kraków

    • 1 186 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 23 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w kamienicy w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Krakowie przy ul. Starowiślnej, na Kazimierzu. Okolica jest doskonale skomun...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Prandoty
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Prandoty

    Kraków

    • 995 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 21 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu u...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Władysława Łokietka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Władysława Łokiet...

    Kraków

    • 640 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    | Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znakomicie wykorzystuje każdy metr przestrzeni. Dwupokojowe 38,8m 2 z oddzielną kuchnią oraz piwnicą w cenie blisko centr...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Mieszkanie na sprzedaż

    Kraków

    • 720 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Piękne mieszkanie,49 m kw. Usytuowane na 15 piętrze, bloku z lat 90. Okna na południe i zachód. Mieszkanie jest bardzo dobrze oświetlone, z widokiem na całe miasto, przy ładnej pod...

  • Mieszkanie Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Zdunów

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Zdunów

    • 619 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż miesz...

  • Mieszkanie w domu jednorodzinnym z garażem
    1 / 16
    Mieszkanie w domu jednorodzinnym z garażem

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 54m2 znajdujące się na 1 piętrze w domu dwu lokalowym z podziałem poziomym.Do oferowanego lokalu należą dwa poziomy-suteryny i pierwsze piętro. Łączna powierz...

  • 4-pokojowy nowoczesny apartament w sercu Kazimierza + parking
    1 / 12
    4-pokojowy nowoczesny apartament w sercu Kazimierza + parking

    Kraków

    • 1 599 999 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 21 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ENGLISH VERSION BELOW 75m2 zostało podzielone na 3 pokoje, 2 łazienki, duży salon z kuchnią, przedpokój i loggię - jest wykończone w nowoczesnym, bardzo przytulnym stylu. 7 minut...

  • 2 pokoje z balkonem gotowe do wejścia – Złocień
    1 / 16
    2 pokoje z balkonem gotowe do wejścia – Złocień

    Kraków

    • 427 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,7 m², położone na 2. piętrze przy ul. Topazowej w dzielnicy Złocień. Układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz balkon. Lokal w stanie gotow...