• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 867 192 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% PCC Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składające s...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Bytomska

    Kraków » Krowodrza » szosa Bytomska

    • 1 150 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 19 492 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu u. Królewskiej i Bytomskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na str...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. rondo gen. Stan...

    Kraków » Nowa Huta » rondo Rondo gen. Stanisława Maczka

    • 499 999 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 514 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda gen. Maczka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Okólna
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Okólna

    Kraków

    • 565 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod wynajem. Dwa niezależne pokoje! www.glodeknieruchomosci.pl Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, Kozłówek ul. Okólna...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Wrocławska

    Kraków » Krowodrza » ul. Wrocławska

    • 889 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 21 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Kazimierza Pużaka

    Kraków » Krowodrza » ul. Pużaka

    • 585 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Jana Kantego Federowicza
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Jana Kantego Federowicza

    Kraków

    • 519 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 17 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem inwestycyjnym. Fantastyczna lokalizacja, dobry dojazd do centrum, bliskość terenów zielonych, uczelnie, duże korporacje. M...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska
    1 / 16
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Garncarska

    Kraków

    • 3 972 500 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 35 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    STARE MIASTO REJON UL.GARNCARSKIEJ. DUŻE MIESZKANIE 120m kw. KAMIENICA Z POCZĄTKU XX wieku. MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNYCH MIESZKAŃ W TEJ KAMIENICY. W bliskości różnorodność usług komercy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią i piwnicą!

    Kraków » Bieńczyce » os. Osiedle Kalinowe

    • 590 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne 2 pokoje z dużą kuchnią i piwnicą | Os. Kalinowe Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które łączy wygodę codziennego użytkowania, praktyczny układ i bardzo dobrą lokalizac...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Podgórze Duchackie, Podedworze

    Kraków

    • 650 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym potencjałem. Trzy niezależne pokoje. Fantastyczny widok! www.glodeknieruchomosci.pl Do sprzedania trzypokojowe mieszk...

  • Mieszkanie z Ogródkiem Kraków/Skawina. NOWOCZESNE.Okazja!
    1 / 12
    Mieszkanie z Ogródkiem Kraków/Skawina. NOWOCZESNE.Okazja!

    Skawina

    • 550 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 17 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie z ogródkiem Skawina ul.Lipowa 5 D Mieszkanie znajduje się w super miejscu na pograniczu Krakowa i Skawiny Blisko wjazdu autostrady A4 Świetnie skomunikowa...

  • Wyjątkowe mieszkanie w Starej Krowodrzy | 64 m² | 3 pokoje |
    1 / 16
    Wyjątkowe mieszkanie w Starej Krowodrzy | 64 m² | 3 pokoje |

    Kraków

    • 1 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 22 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe,dopracowane w każdym detalu mieszkanie położone w Starej Krowodrzy– jednej z najbardziej prestiżowych,zielonych i klimatycznych dzielnic Krakowa, związanej z...

  • Jasne atrakcyjne mieszkanie 45m z tarasem 17m i ogrodem 33m taras parter
    1 / 16
    Jasne atrakcyjne mieszkanie 45m z tarasem 17m i ogrodem 33m taras...

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkanie usytuowane w dzielnicy Wola Duchacka, przy ul. Malborskiej, w 4 piętrowym bloku z luźną zabudową, w koło dużo zieleni, parki, chodniki, place zabaw i sportowe (siłowania...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Ambrożego...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Grabowskiego

    • 1 090 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 20 567 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Krakowa Stare Miasto, 10 minut spacerem do Rynku. Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze zad...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Kliny ul. os. Kliny Borkowskie

    Kraków » Podgórze » os. Kliny Borkowskie

    • 649 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. N...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Prądnik Biały ul. Imbramowska

    Kraków » Krowodrza » ul. Imbramowska

    • 490 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Imbramowskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Skawina 2 pokojowe 47 m2 bezpośrednio sprzedam
    1 / 7
    Skawina 2 pokojowe 47 m2 bezpośrednio sprzedam

    Skawina

    • 560 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio, Skawina ul.Ogrody, mieszkanie 2 pokojowe 47 m2, po kapitalnym remoncie, balkon francuski, sprzedam lub zamienię na mały domek w północnej okolicy Krakowa lub mieszka...

  • ideale dla rodziny-przestronne, 2 balkony, komórka

    Kraków » Dębniki » ul. Czerwone Maki

    • 949 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne częściowo umeblowane / kuchnia, szafy w zabudowie / mieszkanie o powierzchni 69,89 m², zlokalizowane w cieszącej się bardzo dużym zainteresowani...

  • Mieszkanie Kraków Kraków, Podgórze Duchackie ul. Polonijna

    Kraków » Podgórze Duchackie » ul. Polonijna

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Polonijnej i Wielickiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stron...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków

    • 629 756 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z windą. Miesz...