• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. Batorego

    Kraków » Stare Miasto » ul. Batorego

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Batorego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-k...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Cieszyńska

    Kraków » Krowodrza » ul. Cieszyńska

    • 275 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Cieszyńskiej i Nowego Kleparza.. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Syrokomli

    Kraków » Krowodrza » ul. Syrokomli

    • 1 400 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Syrokomli. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Piwna

    Kraków » Podgórze » ul. Piwna

    • 1 696 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 21 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piwnej i Nadwiślańskiej.. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stro...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Azory ul. Jaremy

    Kraków » Krowodrza » ul. Jaremy

    • 559 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Azory. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow....

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 827 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    5 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej inwestycji 4 sypialnie Przestronny salon z aneksem kuchennym Ogródek 2 łazienki Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko...

  • Mieszkanie Niepołomice,
    1 / 4
    Mieszkanie Niepołomice,

    Niepołomice

    • 547 380 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji blisko Centrum Niepołomic 2 sypialnie Duży balkon Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko: Centrum Puszcza Ni...

  • 4-pokojowe mieszkanie z balkonem odbiór IV kw. 2026

    Kraków

    • 850 133 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokoje / 45 m2 / Nowe Branice / Kraków

    Kraków

    • 546 595 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Kraków

    • 500 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 32,28m2 z dużym balkonem położone w bloku czteropiętrowym bez windy. Osiedle Na Kozłówce w cichej okolicy. Bardzo dobra lokalizacja 5 mi...

  • Mieszkanie 2-pokojowe, 55,57 m2, ul. Raciborska, Ruczaj
    1 / 10
    Mieszkanie 2-pokojowe, 55,57 m2, ul. Raciborska, Ruczaj

    Kraków

    • 790 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,57 m2, zlokalizowane na I piętrze 4-piętrowego budynku z 2002 roku przy ul. Raciborskiej, w dzielnicy Dębniki - Ruczaj. Mieszkan...

  • Kraków Branice 76,5 m ogród 82 metrów
    Kraków Branice 76,5 m ogród 82 metrów

    Kraków

    • 759 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne mieszkanie 76,5 m² z ogrodem – Kraków/Branice, Nowa Huta Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie 4 pokojowe składające się z piętra i poddasza, po...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Borowego
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Borowego

    Kraków

    • 1 715 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 25 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami i miejscem postojowym . Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, przestronnej łazienki, wc oraz 2 ogródków....

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto ul. pl. Na Gro...

    Kraków » Stare Miasto » pl. Na Groblach

    • 1 390 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 420 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pl. Na Groblach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki ul. Kapelanka

    Kraków » Dębniki » ul. Kapelanka

    • 680 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Kapelanka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Pielęgniarek

    Kraków » Krowodrza » ul. Pielęgniarek

    • 919 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Pielęgniarek. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Wola Justowska ul. Emaus

    Kraków » Krowodrza » ul. Emaus

    • 1 750 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Emaus. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. rynek Podgórski

    Kraków » Podgórze » rynek Rynek

    • 639 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Podgórskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Nowoczesne 2 pokojowe, 2 balkony, blok z windą z 2017r
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe, 2 balkony, blok z windą z 2017r

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kraków – Prądnik Biały, ul. Glogera Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | I piętro | Winda Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,85 m², położone n...

  • 1 / 4
    2-pok mieszkanie dla pary/pod inwestycję | GOTOWE

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Strzelców

    • 639 716 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 603 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    BRAK PODATKU PCCNa sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,54 m² w inwestycji przy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony – jednej z najdynamiczniej rozwijaj...