• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Wieliczką

(1 413)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Kazimierz ul. św. Wawrzyńca

    Kraków » ul. Wawrzyńca

    • 1 400 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. św. Wawrzyńca. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kazimierz ul. pl. Nowy

    Kraków » pl. Nowy

    • 935 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 19 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu pl. Nowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie Kraków Łagiewniki ul. Borsucza

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Borsucza

    • 675 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Borsuczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Płaszów ul. Lasówka

    Kraków » Podgórze » ul. Lasówka

    • 778 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Lasówka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Obozowa
    1 / 12
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Obozowa

    Kraków

    • 530 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 23 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka/23 m2/ogródek/Obozowa/2014 Kawalerka23m2+taras3m2, pełne AGD. Polecam Państwu kawalerkę zlokalizowaną na parterze 3-piętrowego bloku z 2014 roku przy ulicy Obozowej. L...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały

    Kraków

    • 602 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% PCC Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w czerwcu + system smart home premium w cenie! (wartość 6500zł)...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Al. Pokoju
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Al. Pokoju

    Kraków

    • 1 100 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 16 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    GRZEGÓRZKI , AL. POKOJU , około 70 M2 z klimatyzacją. Dwa niezależne pokoje i trzeci z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta przedpokój, balkon, piwnica Na podłogach w pokojach panel...

  • Mieszkanie z widokiem na Wawel. Grzegórzki

    Kraków » Grzegórzki

    • 1 220 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Zamieszkaj z panoramą Krakowa – zachody słońca między Wawelem a Kopcem Kościuszki – z własnego salonu! Opis nieruchomości: Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m²...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto
    1 / 10
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków

    • 1 710 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 20 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 85,5 m 2 zlokalizowane w spokojnej części Kazimierza w okolicy ulicy Skawińskiej. Stan mieszkania w zależności od prefere...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków

    • 850 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 18 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Do sprzedaży gruntownie wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Podwawelskim w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 składa się z: 3 osobnych pokoi, osob...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto
    1 / 20
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto

    Kraków

    • 1 350 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 18 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 75 m 2 na Starym Mieście w okolicy ulicy św Teresy. Sstan mieszkania : do remontu lub odświeżenia ( w zależności od p...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 2 990 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m² , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każ...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Płaszów,

    Kraków

    • 1 249 740 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 18 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Duże 3 pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami tuż przy Zalewie Bagry - prosto od dewelopera - kup bez prowizji i podatku PCC !!! To niepowtarzalna oferta mieszkania zlokalizowanego w n...

  • Partycypacja TBS – Kraków – Prądnik Biały – ul. Felińskiego
    1 / 12
    Partycypacja TBS – Kraków – Prądnik Biały – ul. Felińskiego

    Kraków

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż partycypacja w TBS 1 pokojowego mieszkania z balkonem usytuowanego na pierwszym piętrze w budynku z 2002 roku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,5m², narożne, czyst...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 1 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 13 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY APARTAMENTU W KRAKOWIE PRZY UL.TYNIECKIEJ. Apartament o powierzchni 100,02 m², idealny do zamieszkania, wynajmu lub prowadzenia biznesu!...

  • Garsoniera w stanie deweloperskim - ul. Skałeczna - Kraków
    1 / 6
    Garsoniera w stanie deweloperskim - ul. Skałeczna - Kraków

    Kraków

    • 520 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 23 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Garsoniera w stanie deweloperskim – II piętro, ul. Skałeczna – Kraków, Kazimierz Oferujemy do sprzedaży garsonierę w stanie deweloperskim, zlokalizowaną na drugim piętrze kameraln...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Warneńczyka

    Kraków » Podgórze » ul. Warneńczyka

    • 1 049 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 18 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Serkowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • 4 pokojowe nowe, gotowe do wejścia z balkonem!

    Kraków » ul. Sławka

    • 1 280 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    .Mam przyjemność zaprezentować nowe 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka w Krakowie.Nieruchomość o powierzchni 68,79m2 znajduje się ma 7 piętrze w 7 piętrow...

  • Ekskluzywny apartament w Angel City!!!
    1 / 16
    Ekskluzywny apartament w Angel City!!!

    Kraków

    • 1 190 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 22 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do sprzedaży apartament o powierzchni ponad 53m2, zlokalizowany w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City. Lokal składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego z częścią jadalną...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza rynek pierwotny ul. Wybickiego

    Kraków » Krowodrza » ul. Wybickiego

    • 795 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja mieszkaniowo-usługowa przy - Kraków, Krowodrza Jeśli szukasz miejsca, które łączy miejski komfort z nowoczesną architekturą - właśnie je...