• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Magazyny Warszawa

(304)
  • Magazyn 103 m2 Targówek Fabryczny
    1 / 3
    Magazyn 103 m2 Targówek Fabryczny

    Warszawa

    • 3 811 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta wynajmu magazynu przy ul. Bukowieckiej 92 w Warszawie POWIERZCHNIA MAGAZYNOWA – 103 m2 CENA 37 zł netto/ m2 Dostępny od zaraz ! 103m² - magazyn wewnętrzny, lokal n...

  • Nowoczesna samodzielna hala z parkingiem
    1 / 16
    Nowoczesna samodzielna hala z parkingiem

    Warszawa

    • 36 900 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa (wys. do 8 m ) o pow.550 m. Budynek samodzielny posadowiony na dużym ogrodzonym terenie. Wjazd z poziomu "0" Niepylna podłoga Dużo świat...

  • LOKAL DO NAJMU NA PARTERZE PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!
    1 / 6
    LOKAL DO NAJMU NA PARTERZE PRYWATNEJ nieruchomości WILANÓW!!

    Warszawa

    • 3 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    w prestiżowej okolicy w Królewskim Wilanowie. Dostępny dla nowego Najemcy - Od Października 2025. Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą - mały sklepik internetowy...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe

    Warszawa » Praga-Południe

    • 4 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DO WYNAJĘCIA MAGAZYN 120 m2. Magazyn na poziomie -1. Nieogrzewane pomieszczenie magazynowe. Duże drzwi z korytarza. Wysokość około 3 m. Brak dostępu do światła dziennego....

  • Firma hala działka odpady produkcja okolice Warszawy
    Firma hala działka odpady produkcja okolice Warszawy

    Warszawa

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokalizacja okolice Warszawy niedaleko trasy S8 Na sprzedaż cała firma gotowy dochodowy biznes: 1, firma, marka, patenty, pozwolenia, opinie środowiskowe 2, nieruchomość działka...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Gagarina
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Gagarina

    Warszawa

    • 1 330 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,47 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ BEZ PROW...

  • Wynajmę magazyn z blachy nie ogrzewany wysoki 10m biuro
    1 / 10
    Wynajmę magazyn z blachy nie ogrzewany wysoki 10m biuro

    Warszawa

    • 20 500 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    JEDEN Z NIEWIELU MAGAZYNÓW W WARSZAWIE Targólwek. 698 m2 w hali magazynowej nieogrzewanej, poziom zerowy. Wysokość hali od posadzki do spodu dźwigara 8,40 m, ściany zewnętrzne z...

  • NOWY MAGAZYN+BIURO
    1 / 16
    NOWY MAGAZYN+BIURO

    Warszawa

    • 11 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Buynek Usługowy - Magazynowo - biurowy o pow 125m2.Parter budynku magazyn o pow 50m2+pomieszczenie socjalne 15m2+WC.Piętro 2 pomieszczenia biurowe + WCo pow 60m2 . Budynek nowy 20...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe

    Warszawa » Praga-Południe

    • 2 450 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DO WYNAJĘCIA MAGAZYN 70m2. Magazyn na poziomie 0. Cena najmu 35zł/m2 plus koszty : energii, ochrony / w zależności od wielkości i zużycia/, wody i śmieci + kaucja. Dostę...

  • Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .
    1 / 5
    Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .

    Warszawa

    • 5 760 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 72 m 2 w pełni odrestaurowanym obiekcie pofabrycznym . Świetne miejsce pod wzgledem dojazdu , blisko dworca , stac...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 6 645 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 201,36 m2. Powierzchnia jest dostępna od od 1 sierpnia 2025r. Hala nieogrzewana, z dostępem do ee i wod-kan na cele socjalne. - 3 wrota odsuwane....

  • Lokal Warszawa Rembertów ul. Młodnicka

    Warszawa » Rembertów » ul. Młodnicka

    • 16 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą obiektu magazynowego w bliskim Rembertowie, blisko drogi 631, co gwarantuje dobry dostęp logistyczny dla firm z dużym natężeniem ruc...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 5 412 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN - PRODUKCJA - USŁUGI !! Do wynajęcia powierzchnia magazynowa/usługowa 110 m2. Lokal położony w otoczeniu innych zakładów usługowych. Toalety do wspólnego użytku...

  • Lokal Warszawa Ursynów, Jeziórki Południowe ul. Puławska

    Warszawa » Ursynów » ul. Puławska

    • 16 677 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Ursynowie. W pobliżu przystanki autobusowe, obwodnica Warszawy, autostrada na Poznań. Dobra komunikacja z centrum Warszawy, lotniskiem oraz...

  • Lokal Warszawa Włochy, Nowe włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 6 521 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa w Warszawie/Włochach. Samodzielny moduł magazynowy, Duży kompleks magazynowo-usługowy. Kompleks pracuje w cyklu 24 h przez cały rok....

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Włochy, Załuski ul. Działkowa

    Warszawa » Włochy » ul. Działkowa

    • 10 000 € cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu magazyn W-wa/Włochy/Załuski. Atrakcyjnie położony (400 metrów od Al. Krakowskiej), dogodny dojazd także dla tirów (2 szerokie bramy wjazdowe). Dobra lokalizacja p...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Rondo Dmowskiego Roma...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Dmowskiego

    • 40 140 zł cena
    • 446 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. komercyjna w W-wie/Śródmieście. Prestiżowa lokalizacja, ścisłe centrum Warszawy, zaledwie 2 minuty pieszo od stacji "Metro Centrum", gwarantuje doskonałe połąc...

  • Lokal Warszawa Ursynów, Ursynów Centrum ul. Gandhi Indiri

    Warszawa » Ursynów » ul. Gandhi

    • 13 260 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. biurowo-usługowa na Ursynów (Ursynów Centrum). W sąsiedztwie stacja "METRO IMIELIN" (pieszo 4-5 minut), placówki oświatowo-edukacyjne, sport i rekreacja, sklep...

  • Lokal Warszawa Ursynów, Ursynów Centrum ul. Gandhi Indiri

    Warszawa » Ursynów » ul. Gandhi

    • 6 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Ursynów, Ursynów Centrum ul. Gandhi Indiri

    Warszawa » Ursynów » ul. Gandhi

    • 13 260 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż