• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów

    Warszawa

    • 43 500 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ursynów, do wynajęcia samodzielny budynek biurowo magazynowy. Położony w pobliżu węzła południowej obwodnicy Warszawy, ul. Puławskiej. Powierzchnia całkowita budynku:...

  • Lokal użytkowy Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, al. Pokoju
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Grzegórzki, Grzegórzki, al. Pokoju

    Kraków

    • 2 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Al. Pokoju , w bezpośrednim sąsiedztwie z Rondem Grzegórzeckim, Stare Miasto 15 min tramwajem , 600...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Prokocim,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Prokocim,

    Kraków

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Lokale Handlowo - Usługowe Kraków Południe - Lokale o różnym metrażu: 150 m, 200 m, 400 m, 600 m, 1000 m i więcej . - lokale na parterze z witrynami i na piętrach - j...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Prokocim,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Prokocim,

    Kraków

    • 24 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Warszawa Bielany, Wólczyńska
    Lokal użytkowy Warszawa Bielany, Wólczyńska

    Warszawa

    • 41 345 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- produkcyjna o pow.1800 m2 w hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego. poleca Property Of...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 28 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia HALA - MAGAZYN  Magazyny do wynajęcia: - magazyn na I piętrze  o powierzchni 800 m  - miejsca postojowe na terenie całej nieruchomości ogólnodostępne - 2 windy towaro...

  • Biura wynajmę
    1 / 4
    Biura wynajmę

    Radom

    • 30 zł cena
    • 890 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnie biurowe po generalnym remoncie do wynajęcia. Pełne zaplecze administracyjne i socjalne, sale konferencyjne. Klimatyzacja, instalacja alarmowa, instalacja kontroli dost...

  • Lokal użytkowy Wieliczka,
    Lokal użytkowy Wieliczka,

    Wieliczka

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY  LUB BIUROWY: LOKAL: - o powierzchni około 100 m na 1 piętrze - 4 jasne i przestronne pomieszczenia  - woda pod usługi dostępna w pomieszczeniach - 2 bal...

  • Lokal użytkowy Wadowice
    Lokal użytkowy Wadowice

    Wadowice

    • 7 500 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przy wadowickim rynku. Lokal położony jest na parterze kamienicy z wejściem bezpośrednio z pl. Jana Pawła II. Powierzchnia lokalu wynosi 134,...

  • Lokal 79 m² blisko metra Kabaty - Idealny na biuro
    Lokal 79 m² blisko metra Kabaty - Idealny na biuro

    Warszawa

    • 2 990 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy położony w spokojnej części Kabat, przy ul. Pod Lipą. To miejsce, które łączy kameralną atmosferę z bardzo dobrą komunikacją i wygodnym dostępem dla pra...

  • Lokal handlowo-usługowy w centrum Miechowa

    Miechów

    • 2 500 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Biuro 199,72 m² | Wysoki standard | ul.Tischnera 8
    1 / 13
    Biuro 199,72 m² | Wysoki standard | ul.Tischnera 8

    Kraków

    • 10 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tylko u nas |R| Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesną powierzchnię biurową o powierzchni 199,72 m² w budynku przy ul. Tischnera 8 w Krakowie. Lokalizacja: Ulica T...

  • Biuro 41,6 m² z windą i parkingiem – Rybnik
    1 / 10
    Biuro 41,6 m² z windą i parkingiem – Rybnik

    Rybnik

    • 1 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny