• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal Warszawa Praga-północ
    1 / 11
    Lokal Warszawa Praga-północ

    Warszawa

    • 11 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kontakt telefoniczny: [tel] Instytucja Filmowa „MAX- FILM” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Panieńskiej 11 informuje, że wynajmie bezpośrednio powierzchnię usługowo-biurową o...

  • Nowoczesny lokal biurowy Al. Jana Pawła II 51m2
    1 / 11
    Nowoczesny lokal biurowy Al. Jana Pawła II 51m2

    Kraków

    • 4 945 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal biurowy – ok. 51 m² | al. Jana Pawła II, Kraków Opis nieruchomości: Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy o powierzchni ok. 51 m², położony na 2. piętrze budynku...

  • Dwa lokale usługowe 210m2 oraz 80m2 działka 1914m2
    Dwa lokale usługowe 210m2 oraz 80m2 działka 1914m2

    Milanówek

    • 10 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem budynek o powierzchni 210m2 oraz drugi budynek o powierzchni 80m2 posadowione na działce o powierzchni 1914 m2, budynek położony w bardzo dobrej lokalizacji pod względem...

  • Lokal użytkowy Lublin Hajdów,
    Lokal użytkowy Lublin Hajdów,

    Lublin

    • 12 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale usługowe w centrum handlowym. Budynek ma zróżnicowane przeznaczenie jeżeli chodzi o rodzaje usług możliwych do prowadzenia. Na nieruchomość składają się: Lo...

  • Lokal użytkowy Lublin Lsm,
    Lokal użytkowy Lublin Lsm,

    Lublin

    • 4 500 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowo-usługowy 82 m² - parter, ul. Jana Sawy, Lublin Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 82 m², położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Jana S...

  • Lokal użytkowy Lublin Bronowice,
    Lokal użytkowy Lublin Bronowice,

    Lublin

    • 17 280 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do wynajęcia lokalu o powierzchni ok. 360 m2 zlokalizowanego na pierwszym piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku biurowym w Lublinie. Budynek o wysokim standardzie techniczny...

  • Lokal użytkowy - Elbląg Stare Miasto
    1 / 15
    Lokal użytkowy - Elbląg Stare Miasto

    Elbląg

    • 3 600 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta lokalu w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście w Elblągu. Stary Rynek - główna arteria Starego Miasta w Elblągu. Lokal położony nieopodal Bramy Targowej i popularnej st...

  • Wynajmę magazyn blaszany z placem
    1 / 6
    Wynajmę magazyn blaszany z placem

    Kępno

    • 3 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję na wynajem halę na magazyn o powierzchni 300 m² oraz plac - 980 m2. Obiekt posiada betonową podłogę oraz utwardzony teren. Hala znajduje się w Kępnie, przy ul. Wrocławskiej...

  • Lokal biurowy
    1 / 2
    Lokal biurowy

    Częstochowa

    • 780 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy Częstochowa-Grabówka. Do wspolnego użytkowania: kuchnia, WC

  • Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Sobieskiego
    Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Sobieskiego

    Ostróda

    • 3 900 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy do wynajęcia w luksusowym biurowcu przy ul. Sobieskiego 4 Nasz biurowiec oferuje elastyczne i nowoczesne przestrzenie biurowe. Możliwość adaptacji lok...

  • Lokal biurowy 187 m2 | dużo miejsc parkingowych
    1 / 10
    Lokal biurowy 187 m2 | dużo miejsc parkingowych

    Kraków

    • 9 200 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy 187 m2 | dużo miejsc parkingowych Prezentowany lokal o powierzchni 187 m2 mieści się na pierwszy piętrze budynku magazynowo biurowego bez windy. Na całą powierzchnię...

  • Wynajmę lokal użytkowy
    1 / 5
    Wynajmę lokal użytkowy

    Malbork

    • 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy 30 m, po gabinecie kosmetycznym. Lokal przy ulicy Tczewskiej w handlowym centrum dzielnicy Kałdowo. Lokal znajduje się na piętrze,wejście przez salon fryzj...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 1 202 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku - Kraków Południe - powierzchnia 26.70 m2 na parterze - powierzchnia 42 m, 44,60 m, 114,80 m, 73, m, 388 m  - wysokiej klasy budynek biu...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 12 148 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.220m2 na 2 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa

    • 16 753 zł cena
    • 566 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 566 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach Al. Polskiej Organizacji Wojskow...

  • Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego

    Warszawa

    • 182 427 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy pow.2200 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Słomińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego

    Warszawa

    • 12 858 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy pow.121 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego w okolicach ul. Słomińskiego, na warszawskim Żoliborzu. poleca Agencja nieruc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Żoliborz, Słomińskiego

    Warszawa

    • 6 588 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.pow.62 m2 na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Słomińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • Wynajmę
    1 / 7
    Wynajmę

    Kietrz

    • 2 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam Mam do wynajęcia budynek z dużą działką 17 a. Budynek ma kilka pomieszczeń plus wc . Obecnie jest tam prowadzana działalność (wymiana opon , myjnia) Można prowadzić inne dzi...

  • Lokal użytkowy Suwałki, Tadeusza Kościuszki
    Lokal użytkowy Suwałki, Tadeusza Kościuszki

    Suwałki

    • 1 600 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 62,80 m², położony w ścisłym centrum Suwałk przy ul. Kościuszki. Układ pomieszczeń: - przestrzeń open space (sala główna), - mały pokoik ...