• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu w Warszawie
    Lokal biurowy do wynajęcia na Powiślu w Warszawie

    Warszawa

    • 7 999 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy, który jest położony w przedwojennej kamienicy w sercu samego Powiśla - Śródmieścia w Warszawie. Lokal położony na 2 piętrze. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI: Lokal...

  • Powierzchnia biurowa Legionowo
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Legionowo

    Legionowo

    • 1 200 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia pokój biurowy o pow.ok. 12m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w lokalu usługowo handlowym. Do dyspozycji łazienka i pokój socjalny w korytarzu przeznaczone dla kilku...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Erazma Ciołka
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Erazma Ciołka

    Warszawa

    • 1 570 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Komfortowe biuro 19,25 m² w budynku na Woli! Dostępne od 01.05.2026 Lokalizacja: 5 min spacerem od metra Księcia Janusza STANDARD: Nowoczesny budynek z windą Dostęp 24/7 + kont...

  • Lokal użytkowy Gdynia Grabówek, Morska
    Lokal użytkowy Gdynia Grabówek, Morska

    Gdynia

    • 1 700 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal o pow. 24m2 w Gdyni przy ul. Morskiej. Doskonały na salon kosmetyczny, fryzjerski, gabinet lub biuro.   Składa się z dwóch pomieszczeń głównych, toalety oraz scho...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Zgoda

    Warszawa

    • 61 689 zł cena
    • 667 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.667 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Zgoda, w samym centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 12 962 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 145 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space do własnej...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 11 442 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej o pow. 112 m2 z dużymi witrynami.  W bezpośrednim sąsiedztwie bank. Lokal w stanie deweloperskim...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 8 514 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy o pow. 80 m2 z dużymi witrynami w budynku przy ul. Jasnej. Dojście do lokalu od ul. Jasnej i ul. Wieniawskiej Loka...

  • Lokal użytkowy Koszalin
    Lokal użytkowy Koszalin

    Koszalin

    • 1 750 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala warsztatowa o pow. 100 m2, w Koszalinie na terenie bazy magazynowo-warsztatowej. Na nieruchomość składa się: -hala warsztatowa, -pomieszczenia biurowe, - pomieszc...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 16 857 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Miejsce na Twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie przy ul. Wieniawskiej/Jasnej o pow. 180 m2 m2 z dużymi witrynami. Lokal w stanie deweloperskim o układzie open space d...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 45 411 zł cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa- Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 593 m2 na warszawskiej Woli, na 1 piętrze w biurowcu w okolicach ul .Grzybowskiej, p poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Wynajmę lokal 80m2. Luboń ul Sobieskiego 15. Własny parking.
    1 / 4
    Wynajmę lokal 80m2. Luboń ul Sobieskiego 15. Własny parking.

    Luboń

    • 3 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę w Luboniu lokal 80m2 nadający się na handel, usługi, serwis itp.. Lokal znajduje się przy przelotowej ulicy - Jana III Sobieskiego 15. Posiada własny parking na ok. 5 samo...

  • Magazyn 60 m² – Wynajem lub Współpraca Kraków
    1 / 4
    Magazyn 60 m² – Wynajem lub Współpraca Kraków

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyn 60 m² – Wynajem 3500 zł lub Współpraca Partnerska do uzgodnienia Oferuję do wynajęcia nowoczesną przestrzeń magazynową zlokalizowaną w strategicznym punkcie – bezpośrednio...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 41 480 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.500 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 11 661 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.144 m2 na 11 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 7 147 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.56 m2 na parterze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska

    Warszawa

    • 40 416 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 380 m2 na 19 piętrze w eleganckim budynku biurowym w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej poleca Agencja Ni...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jerozolimskie
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jerozolimskie

    Warszawa

    • 2 420 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 34 m2 na 33 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego PKP. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Biuro Serwisowane || Biuro Prywatne || Lastadia Office ||
    1 / 8
    Biuro Serwisowane || Biuro Prywatne || Lastadia Office ||

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą Biura Prywatnego w prestiżowym biurowcu Lastadia Office, w centrum Szczecina. beIN Offices oferuje w pełni umeblowaną przestrzeń...

  • Biuro Wirtualne || Wirtualny Adres || Lastadia Office ||
    1 / 8
    Biuro Wirtualne || Wirtualny Adres || Lastadia Office ||

    Szczecin

    • 180 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do skorzystania z usługi Wirtualnego Biura w prestiżowym biurowcu Lastadia Office – zlokalizowanym tuż nad Odrą, w ścisłym centrum Szczecina. To idealne rozwiązanie dla...