• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Opole, Wspólna
    Lokal użytkowy Opole, Wspólna

    Opole

    • 21 815 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyłączność oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości Hali z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowanej w Opolu ulica Wspólna 3, (zachodnia część Opola w odleg...

  • Lokal użytkowy Brzozów
    1 / 4
    Lokal użytkowy Brzozów

    Brzozów

    • 600 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 18 m, na III piętrze w budynku handlowo-usługowym przy jednej z głównych ulic Brzozowa. W budynku winda. Lokal odnowiony bardzo jasny...

  • WYNAJMĘ Lokal usługowy Brodnica - Centrum ul. Przykop 2
    1 / 8
    WYNAJMĘ Lokal usługowy Brodnica - Centrum ul. Przykop 2

    Brodnica

    • 1 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Co: lokal usługowy 13 m2 + ok. 30 m2 powierzchni handlowej na zewnątrz (kostka brukowa). Gdzie: Brodnia 87-300, ul. Przykop 2, skrzyżowanie ul. Przykop i Kamionka Dla Kogo: Pod dzi...

  • Kraków, Podgórze, Skotniki, budynek Usługowy, wolnostojący,16a
    Kraków, Podgórze, Skotniki, budynek Usługowy, wolnostojący,16a

    Kraków

    • 25 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny budynek usługowo-biurowy do wynajęcia – Kraków, Skotniki, ul. Trockiego (Podgórze / Wola Duchacka Wschód) Czynsz: 25000 zł | ok. 77,78 zł/m²...

  • Biuro serwisowane w centrum Warszawy. Niezależne pokoje.
    1 / 6
    Biuro serwisowane w centrum Warszawy. Niezależne pokoje.

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy najem biur serwisowanych - do dyspozycji kilkuosobowe pokoje dla małych firm czy zespołów projektowych, startupów. Doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy o krok o...

  • Lokal biurowy Warszawa Mokotów
    Lokal biurowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 8 880 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 121,82 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Powierzchnia w...

  • 1 / 4
    Hale w Wasilkowie

    Wasilków

    • 1 800 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prowadzisz biznes? Szukasz dużej powierzchni? Zadzwoń tel. [tel]. Wspólnie dobierzemy dogodną powierzchnię dostosowaną pod Twój biznes. Obiekt w postaci hali przemysłowej w W...

  • Wynajmę lokal pod usługi kosmetyczne, mani-pedi itp
    Wynajmę lokal pod usługi kosmetyczne, mani-pedi itp

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DorDom Nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu 33m2 w pobliżu Metra Ratusz Arsenał . Lokal premium znajduje się w pięknej kamienicy na terenie salonu szkoleniowego znanej firmy...

  • Do wynajęcia lokal i hala146m2 ul. Czysta 6 Tarnów
    1 / 4
    Do wynajęcia lokal i hala146m2 ul. Czysta 6 Tarnów

    Tarnów

    • 3 999 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 146m2 ul Czysta 6 hala 110m2 z lokalem użytkowym/biurem 36m2 ul - rozkład pomieszczeń można zmienić zmniejszyć lub powiększyć. Duża brama garażowa ogrzewanie gazowe, n...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 46 242 zł cena
    • 734 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, rejon ul. Żwirki i Wigury, parter w budynku biurowym. Możliwa działalność edukacyjna, medyczna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 734 mkw. netto. (765 m...

  • Do wynajęcia lokal usługowo – biurowy
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal usługowo – biurowy

    Biała Podlaska

    • 1 410 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia usługowo-biurowa w samym centrum Białej Podlaskiej przy ulicy Narutowicza 35 B. lok. Nr 5. . Lokal o powierzchni 47 m2 na I piętrze kamienicy z własnym wę...

  • Do wynajęcia lokal usługowo – biurowy
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal usługowo – biurowy

    Biała Podlaska

    • 1 170 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia usługowo-biurowa w samym centrum Białej Podlaskiej przy ulicy Narutowicza 35 B. lok. Nr 6. Lokal o powierzchni 39 m2 na I piętrze kamienicy z własnym węz...

  • Do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy

    Biała Podlaska

    • 2 340 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia handlowo-usługowo-biurowa w samym centrum Białej Podlaskiej przy ulicy Narutowicza 35 B. lok. Nr 3. Lokal o powierzchni 78 m2 na I piętrze z własnym węzł...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa

    Warszawa

    • 101 291 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieru...

  • Wynajmę biura - Bartodzieje - obok Galerii Pomorskiej
    1 / 5
    Wynajmę biura - Bartodzieje - obok Galerii Pomorskiej

    Bydgoszcz

    • 32 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia dwa pomieszczenia biurowe na pierwszym piętrze obok siebie: 1. 19,5m2 2. 21,5m2 Budynek ogrzewany gazem, ciepły, tuż obok głównego wejścia do Galerii Pomorskiej....

  • Do wynajęcia Lokal na siedzibę dla Firmy ok. 150 m2
    1 / 7
    Do wynajęcia Lokal na siedzibę dla Firmy ok. 150 m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 6 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Okazja!!! do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy idealny na siedzibę firmy. Lokal o pow. ok. 150 m2 w tym gabinet, pokój dla Zarządu , pokój dla klientów, garderoba, kuchnia , toa...

  • Lokla biurowy 48 m2
    1 / 4
    Lokla biurowy 48 m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 1 350 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 48 m2 ,(sekretariat 16 m2 + pokój o pow. 32 m2) idealnie nadaje się na siedzibę spółki. Można wynająć meble Energia wg. wskazań licznika C.O w sez...

  • Lokal biurowy o pow. 16 m2
    Lokal biurowy o pow. 16 m2

    Dąbrowa Górnicza

    • 480 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy na parterze budynku biurowego o pow. 16,25 m2 w Dąbrowie Górniczej przy ul. Rapackiego 22

  • 77 m2 lokal biurowy Dąbrowa Górnicza, ul. Rapackiego 22
    1 / 5
    77 m2 lokal biurowy Dąbrowa Górnicza, ul. Rapackiego 22

    Dąbrowa Górnicza

    • 2 160 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy o pow. 77 m2 na II piętrze budynku. Idealnie nadaję się na siedzibę firmy. Energia wg wskazań licznika Centralne ogrzewanie w sezonie zimowym 13 zł/m2 Zapraszam.

  • Lokal użytkowy Koszalin
    1 / 9
    Lokal użytkowy Koszalin

    Koszalin

    • 7 500 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala o pow. ok. 250 m2, z dwoma bramami wjazdowymi, biurem oraz sanitariatami. Dodatkowo trzecie wejście wraz z bramą rozładunkową. Dostęp do obiektu przez całą dobę. Wymagana kauc...