• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wronia
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Wronia

    Warszawa

    • 33 067 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 98 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 340m2 na 2 piętrze w eleganckim biurowcu klasy A ,na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Wroniej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Chęcińska
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Chęcińska

    Kielce

    • 4 157 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 169 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. W skład lokalu wch...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 6 673 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz bazy dla swojej firmy, która nie narzuca stylu, ale oferuje najwyższy standard techniczny? Przy ul. Postępu czeka od 100 m² nowoczesnej powierzchni biurowej, która stanie...

  • Lokal użytkowy Świdnica, Armi Krajowej
    1 / 5
    Lokal użytkowy Świdnica, Armi Krajowej

    Świdnica

    • 1 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy do wynajęcia Świdnica, ul. Armii Krajowej Cena: 1 600 zł Powierzchnia: 70 m Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 70 m, zlokalizowany przy ul. Armii Krajowej w Świ...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Ogrodowa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Ogrodowa

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe biuro bez ukrytych kosztów. Smacznie urządzona przestrzeń jest gotowa do pracy a warunki umowy są elastyczne...

  • Lokal usługowy obok urzędu ok. 130 m2 - Pszczółki
    1 / 13
    Lokal usługowy obok urzędu ok. 130 m2 - Pszczółki

    Pszczółki

    • 5 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz miejsca na biznes, w świetnej lokali, blisko centrum życia mieszkańców Pszczółek? Ten lokal ma dokładnie to, czego potrzebujesz: widoczność, przepływ ludzi i elastyczność a...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Chęcińska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Chęcińska

    Kielce

    • 432 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 17,6 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. Lokal usytuowany nar...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Mokotowska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Mokotowska

    Warszawa

    • 4 680 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu biuro na wynajem o powierzchni 52 m2, w biurowcu przy ul. Mokotowskiej. Biuro jest po remoncie i czeka na nowego najemcę. Budynek znajduje si...

  • Lokal użytkowy Kielce Podkarczówka
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kielce Podkarczówka

    Kielce

    • 319 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 18,5 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. Lokal składa się z jednego...

  • Lokal użytkowy Kielce os. Jagiellońskie
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kielce os. Jagiellońskie

    Kielce

    • 3 241 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    REZERWACJA Do wynajęcia lokal o powierzchni 164,72 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Jagiellońskim. W skład lokalu...

  • Stara Ochota biuro do wynajęcia
    1 / 11
    Stara Ochota biuro do wynajęcia

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na wysokim parterze, w zabytkowej kamienicy w okolicy Placu Narutowicza. Idealny na biuro, kancelarię, gabinet lekarski... 80 M2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, po...

  • Lokal użytkowy Kielce Sady
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kielce Sady

    Kielce

    • 22 140 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 500 m2 , zlokalizowany na parterze budynku (nowe budownictwo) na osiedlu Sady. W skład lokalu wchodzą: - sa...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Sienkiewicza
    1 / 2
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Sienkiewicza

    Kielce

    • 856 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o powierzchni 27,84 m2 składający się z jednego pomieszczenia, zlokalizowany na I piętrze w kamienicy przy głównej ulicy handlowej - Sienkiewicza. Toaleta wspólna na koryta...

  • Do wynajęcia hala magazynowa 1.900m²
    1 / 6
    Do wynajęcia hala magazynowa 1.900m²

    Stojadła

    • 17 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 1.900 m² z częścią biurową 120 m². Możliwość wynajmu całości lub części powierzchni hali w konfiguracji - 600m², 1300 m² oraz b...

  • Lokal użytkowy Kielce Pod Telegrafem
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kielce Pod Telegrafem

    Kielce

    • 3 014 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 60 m2 usytuowany na I piętrze budynku w dzielnicy Pod Telegrafem. Lokal i budynek po generalnym remoncie. Obecnie lokal nie jest umeblowany....

  • Lokal użytkowy Kielce Piaski
    1 / 4
    Lokal użytkowy Kielce Piaski

    Kielce

    • 31 980 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala handlowo - usługowa o pow. 650 m2 stanowiąca odrębny lokal wchodzący w skład kompleksu handlowego zlokalizowanego w dzielnicy Piaski. Budynek jednokondygna...

  • Lokal użytkowy Daleszyce
    1 / 5
    Lokal użytkowy Daleszyce

    Daleszyce

    • 1 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 54,2 m2 , zlokalizowany w budynku handlowo-usługowym w centrum Daleszyc. Lokal położony na poziomie -1 . Wejście do lokalu przez wspólną kl...

  • Lokal użytkowy Masłów Pierwszy gm. Masłów
    1 / 8
    Lokal użytkowy Masłów Pierwszy gm. Masłów

    Masłów Drugi

    • 2 500 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia budynek biurowy o powierzchni ok. 122 m2 zlokalizowany w Masłowie Pierwszym. Biurowiec składa się z: - 6 pomieszczeń o powierzchniach ok. 11m2 - 13m2...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Zagnańska
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Zagnańska

    Kielce

    • 3 200 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal, o powierzchni 115 m2 zlokalizowany w piętrowym budynku przy ulicy Zagnańskiej, w na obrzeżach centrum Kielc. Jedno wejście do lokalu, przed budynkiem duży, ogólnodostępn...

  • Lokal użytkowy Pruszków, Aleje Jerozolimskie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Pruszków, Aleje Jerozolimskie

    Pruszków

    • 16 919 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 240 m2, zlokalizowany w Pruszkowie przy Alejach Jerozolimskich. Dobry dojazd do węzła Opacz-Kolonia z wjazdem na trasę S2 i S8 oraz na autostrad...