• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Szczecin Słoneczne, Andrzeja Struga
    1 / 4
    Lokal użytkowy Szczecin Słoneczne, Andrzeja Struga

    Szczecin

    • 5 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal na osiedlu Słonecznym w pasażu Helios w Szczecinie. Rewelacyjna lokalizacja w samym centrum handlowo - usługowym osiedla. Lokal dwu poziomowy. Nadaje się na wi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Solidarności
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Solidarności

    Warszawa

    • 3 842 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 35,5 m2 usytuowany na 7 piętrze w ośmiopiętrowym biurowcu przy Al. Solidarności. Korzystna lokalizacja. Wokół liczne sklepy i restauracje, prz...

  • Lokal użytkowy Stargard, Stalowa
    1 / 8
    Lokal użytkowy Stargard, Stalowa

    Stargard Szczeciński

    • 120 000 zł cena
    • 3 745 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta sprzedaży hali produkcyjno-biurowej w Stargardzie Informacje o nieruchomości: Lokalizacja: Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii, Stargard Powierzchnia działki: 20.000...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 9
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 7 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 160 m2 zlokalizowany w Brwinowie . W promieniu 1 km stacja kolejowa i galeria Podkowa. Dobry dojazd do trasy S8 Budynek z 1989 roku. Ter...

  • Wóz Kupiecki na dni, imprezę albo miesiące zimne, gorące!
    1 / 10
    Wóz Kupiecki na dni, imprezę albo miesiące zimne, gorące!

    Jarosław

    • 200 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Już Teraz można wynająć Wóz Kupiecki na dni, na imprezę która się odbędzie np. na Rynku albo na miesiące zimne lub gorące! Do wynajęcia jest też wóz na Rynku w Jarosławiu. Zadzwo...

  • Lokal użytkowy Warszawa Białołęka
    1 / 2
    Lokal użytkowy Warszawa Białołęka

    Warszawa

    • 4 320 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 360 m2, z przeznaczeniem na działalność produkcyjną lub magazynową. Dobra lokalizacja: wjazd na trasę S8 w odległości 10 km, dojazd do centrum Wa...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 2 185 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjne biuro o powierzchni ok. 46,47 m2 m2 położone przy ul.Firlika Biuro znajduje się na 5 piętrze budynku biurowego. Wokół obiektu znaleźć możemy liczne miejsca...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Sienkiewicza
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Sienkiewicza

    Kielce

    • 721 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o powierzchni 25,50 m2 składający się z jednego pomieszczenia, zlokalizowany na I piętrze w kamienicy przy głównej ulicy handlowej - Sienkiewicza. Toaleta wspólna na koryta...

  • Lokal użytkowy Warszawa Bielany
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 14 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 2 moduły biurowe o łącznej pow. 263,51 m2, zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu na Bielanach. Budynek oddany w 2023 roku, wykończony w standardzie klasy A Rozkł...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum
    1 / 4
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 22 000 zł cena
    • 543 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowe o powierzchni ok. 543m2 m2 położone przy ul. Firlika. Powierzchnia znajduje się na parterze budynku biurowo/usługowego: - ok...

  • Lokal użytkowy Kikół
    1 / 11
    Lokal użytkowy Kikół

    Kikół

    • 4 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowy 375 m2 powierzchni sali sprzedaży, BIURO, MAGAZYN, PARKING Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu o powierzchni handlowej 375 m2 (łącznie zapleczem socjalnym ora...

  • Biuro przy Centralu
    1 / 7
    Biuro przy Centralu

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę dwupokojowe biuro w centrum miasta obok DH " CENTRAL" o powierzchni 52 m2 na 4 p. Czynsz wynosi 20 zł/netto plus media 23,5 zł/netto. W budynku znajduje się winda osobowa...

  • Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Rozalin gm. Nadarzyn, Młochowska

    Rozalin

    • 4 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia magazyn o powierzchni 200 m2, zlokalizowany przy ul. Młochowskiej w Rozalinie, gm. Nadarzyn. Dobry dojazd do trasy S8. Doskonała propozycja na prowadzenie działa...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Tarnowska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Tarnowska

    Kielce

    • 7 534 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 87,51m2, zlokalizowany na parterze budynku w centrum Kielc przy ul. Tarnowskiej, w miejscu o dużym przepływie ludności. W sk...

  • Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka
    1 / 8
    Lokal użytkowy Szczecin Świerczewo, Santocka

    Szczecin

    • 6 800 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 92 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończeni...

  • Lokal użytkowy Kielce
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kielce

    Kielce

    • 32 374 zł cena
    • 1 645 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 1645 m2 wraz z powierzchnią biurową około 500m2 zlokalizowana w przemysłowej części Kielc. Istnieje możliwość ogrzewania hali. Rozprowadzona insta...

  • Lokal użytkowy Kielce
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kielce

    Kielce

    • 83 270 zł cena
    • 3 124 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchniach 3124 m2, w nowoczesnym kompleksie przemysłowo-usługowo-magazynowym. Hale znajdują się w Kielcach w blisko węzła drogi ekspresowej S7 i drogi...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Mała
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Mała

    Kielce

    • 3 505 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni około 95 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc blisko Rynku przy ul. Małej. Wejście do lokalu w miejscu o dużym...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Żurawia

    Warszawa

    • 3 173 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 27,59 m2 usytuowany na 5 piętrze w siedmiopiętrowym biurowcu przy ul. Żurawiej. Korzystna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Wokół licz...

  • Lokal użytkowy Szczecin Pomorzany
    1 / 7
    Lokal użytkowy Szczecin Pomorzany

    Szczecin

    • 2 025 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biuro/gabinet o powierzchni 40,5m2 położony na 1 piętrze budynku biurowego na Pomorzanach. Biuro położone na 1 piętrze/z 4 w budynku biurowym bez windy, z możliwości...