• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 5 100 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokale w...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 20 613 zł cena
    • 375 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 375 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 21 955 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal gastronomiczny o powierzchni 256 m², zlokalizowany na parterze prestiżowego biurowca klasy A Marynarska Point 2 przy ul. Postępu 15 na Mokotowie. Lokal posiada...

  • Lokal użytkowy Białystok Centrum,
    1 / 6
    Lokal użytkowy Białystok Centrum,

    Białystok

    • 2 200 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Warsztat - Produkcja -...

  • Lokal użytkowy Wrocław Krzyki, Krzyki, Armii Krajowej
    1 / 7
    Lokal użytkowy Wrocław Krzyki, Krzyki, Armii Krajowej

    Wrocław

    • 9 620 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OPIEKUN OFERTY WERONIKA WOŹNIAK TEL. [tel] Nr licencji PFRN 30960 Do wynajęcia oferuje się nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 74 m, usytuowany na parterze nowej inwestycji mi...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 17 425 zł cena
    • 317 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 317 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście
    Powierzchnia biurowa Warszawa Śródmieście

    Warszawa

    • 26 893 zł cena
    • 393 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Śródmieście, rejon ul. Marszałkowskiej. Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 387 mkw. na piętrze trzecim wykończona i odświeżona w wysokim standardzie. W...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 8
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 66 739 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 1200 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu. Biuro zostało zaprojekto...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum, pl. Grodnicki
    1 / 5
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum, pl. Grodnicki

    Szczecin

    • 950 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia usługowa znajdują się zaraz przy przystankach autobusowych na Dworcu PKS w Szczecinie. Na powierzchnię 18m2 składa się plac o wymiarach 3m x 6m, na który...

  • Lokal użytkowy Kielce Szydłówek, Klonowa
    1 / 12
    Lokal użytkowy Kielce Szydłówek, Klonowa

    Kielce

    • 19 394 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 404,30m2 zlokalizowany przy ul. Klonowej, na osiedlu Szydłówek. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: pomieszczenie socjalne, szatnia, chłodni...

  • Lokal użytkowy Bieliny
    1 / 4
    Lokal użytkowy Bieliny

    Bieliny

    • 3 936 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni 170 m2 , zlokalizowana w Bielinach, w pobliżu trasy nr 753. Wymiary hali: - szerokość: ok. 9,5 m - długość: ok. 17,7 m - wysokość: od 3,75...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Puławska
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Puławska

    Warszawa

    • 18 450 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 270 m2 usytuowany na II piętrze budynku z 2000 roku, zlokalizowany w dzielnicy Ursynów przy ul. Puławskiej. Doskonała lokalizacja. Duże natężenie ruchu...

  • Lokal użytkowy Kielce Szydłówek, Jesionowa
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kielce Szydłówek, Jesionowa

    Kielce

    • 2 460 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    REZERWACJA Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 40 m2 , usytuowany na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Jesionowej . Pokój w kształcie prostokąta o wymia...

  • Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice
    1 / 7
    Lokal użytkowy Blizne Łaszczyńskiego gm. Stare Babice

    Blizne Łaszczyńskiego

    • 158 485 zł cena
    • 3 317 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny, funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 317,40 m² , zlokalizowany na działce o powierzchni 5 000 m² . Nieruchomość położona jest...

  • Lokal użytkowy Kielce Malików
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kielce Malików

    Kielce

    • 2 200 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni ok. 280 m2 , zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Piekoszowskiej, w dzielnicy Malików. Przybliżone wymiary hali: 23,8 x 71 . Wysokość w najwy...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Sienkiewicza
    1 / 2
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Sienkiewicza

    Kielce

    • 705 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o powierzchni 24,94 m2 składający się z jednego pomieszczenia, zlokalizowany na I piętrze w kamienicy przy głównej ulicy handlowej Sienkiewicza. Toaleta wspólna na korytarz...

  • Lokal użytkowy Daleszyce