• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Szczecin Żelechowa, Grzymińska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Szczecin Żelechowa, Grzymińska

    Szczecin

    • 6 500 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu pod usługi / sklep / biuro lub inną działalność. Lokal znajduje się na parterze w budynku wolnostojącym przy ul. Grzymińskiej. Przed lokale...

  • Lokal użytkowy Szczecin Centrum
    1 / 5
    Lokal użytkowy Szczecin Centrum

    Szczecin

    • 3 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 56m2 położony na parterze budynku usługowo- biurowego znajdującego się niedaleko Odry. Powierzchnia biura składa się z: - ok. 40m2 otwartej powi...

  • Lokal użytkowy Busko-Zdrój
    1 / 9
    Lokal użytkowy Busko-Zdrój

    Busko-Zdrój

    • 24 015 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-użytkowy o pow. 325,42m2 zlokalizowane na parterze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju . W skład lokalu wchodzi powierzchnia typu...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Tarnowska
    1 / 10
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Tarnowska

    Kielce

    • 8 954 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo - handlowy o pow. ok. 104 m2 zlokalizowany na parterze w budynku z 2016 r. w Kielcach przy ul. Tarnowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, przy ulicy o du...

  • Lokal użytkowy Kielce Centrum, Piotrkowska
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kielce Centrum, Piotrkowska

    Kielce

    • 1 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni ok. 36 m2 , położony na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Piotrkowskiej. Bardzo dobra lokalizacja, przy...

  • Lokal użytkowy Jędrzejów
    1 / 9
    Lokal użytkowy Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 3 300 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 1 0 1.09 m2 zlokalizowany na parterze budynku w centrum Jędrzejowa. Obecnie lokal przystosowany jest pod funkcjonowanie a...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Solidarności
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Solidarności

    Warszawa

    • 2 783 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23,70 m2 usytuowany na 2 piętrze w ośmiopiętrowym biurowcu przy Al. Solidarności. Korzystna lokalizacja. Wokół liczne sklepy i restauracje, p...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 95 168 zł cena
    • 1 483 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 1483 m², zlokalizowana w nowoczesnym budynku biurowym przy ul. Postępu. Biuro zostało zaprojekto...

  • Lokal użytkowy Lublin Węglin,
    1 / 12
    Lokal użytkowy Lublin Węglin,

    Lublin

    • 12 980 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na wynajem lokale biurowe  o łącznej  powierzchni 236m2 zlokalizowane na 2 piętrze  w budynku biurowym na Kon...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa

    • 161 003 zł cena
    • 1 523 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1523 m2 na 30 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    1 / 7
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 7 056 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    niedaleko CH Galeria Mokotów ----------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 114,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ,w...

  • Lokal użytkowy Sanok, Jana Pawła Ii
    1 / 5
    Lokal użytkowy Sanok, Jana Pawła Ii

    Sanok

    • 1 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 30 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji w Sanoku - na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II, Cegielnianej oraz Langiewicza. Lokal posi...

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 36 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Oferuję Państwu do wynajęcia nieruchomość o całkowitej powierzchni ok. 1666m2, na którą składają się: - hala, powierzchnia magazynowa...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 44 634 zł cena
    • 812 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 812 m2 na 10 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 15 721 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 286 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal usługowo/handlowy vis a vis Dwoca Głownego PKP
    1 / 8
    Lokal usługowo/handlowy vis a vis Dwoca Głownego PKP

    Lublin

    • 3 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal po remoncie na wszelkie usługi, gabinety i handel (50m2) w vis a vis Dworca głównego PKP w Lublinie, w bezpośrednim sąsiedztwie nowego Dworca Mertopolitalnego. Główny węzeł k...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 20 448 zł cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 372 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Prestiżowy lokal w centrum | Półwiejska/Ogrodowa
    1 / 15
    Prestiżowy lokal w centrum | Półwiejska/Ogrodowa

    Poznań

    • 5 900 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prestiżowy lokal w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. Ogrodowej, tuż przy Półwiejskiej. Oferujemy do wynajmu wyjątkowy lokal o powierzchni 87 m², położony na pierwszym piętrze p...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jana Pawła II
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jana Pawła II

    Warszawa

    • 79 350 zł cena
    • 853 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do podnajmu: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 853 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 20 888 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 380 m2 na 2 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...