• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Płocka
    1 / 15
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Płocka

    Warszawa

    • 8 100 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY zlokalizowany na BLISKIEJ WOLI przy ul. Płockiej z m iejscem postojowym w garażu wielostanowiskowym Nowa linia metra 20 metrów od budynku Ł...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 46 041 zł cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.585 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Wołoska

    Warszawa

    • 112 703 zł cena
    • 1 827 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 1827 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, al. Wilanowska

    Warszawa

    • 32 346 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.411 m2 na Mokotowie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach stacji metra Al. Wilanowska , poleca Property Office (tel. [tel],...

  • Nowoczesna hala 1 666 m²| Panattoni, Kraków
    1 / 6
    Nowoczesna hala 1 666 m²| Panattoni, Kraków

    Kraków

    • 50 000 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    |R| Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesną halę magazynowo-biurową o łącznej powierzchni 1 666 m², zlokalizowaną w kompleksie Panattoni przy ul. Cementowej w Krakowie. ...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 28 649 zł cena
    • 364 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.364m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 19 076 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.236 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Dworzec Centralny Złote Tarasy biuro dostep 24h
    1 / 14
    Dworzec Centralny Złote Tarasy biuro dostep 24h

    Warszawa

    • 11 199 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 99 m 2 w prestiżowym obiekcie na terenie kompleksu biurowo -usługowego , w ścisł...

  • Lokal użytkowy Kielce Bocianek
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kielce Bocianek

    Kielce

    • 6 174 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    TYLKO U NAS Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę Lokal użytkowy na wynajem w najwyższym budynku w Kielcach. IDEALNA LOKALIZACJA POD WYNAJEM. Ofertujem...

  • Miejsce postojowe w hali garażowej - Stańczyka 4
    1 / 2
    Miejsce postojowe w hali garażowej - Stańczyka 4

    Warszawa

    • 120 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-23! Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Stańczyka 4. Cena najmu: 120 zł Opłaty administracyjne: 110 zł/1 osoba; 110 zł/2 os...

  • Prestiżowy lokal użytkowy w sercu Mokotowa
    1 / 16
    Prestiżowy lokal użytkowy w sercu Mokotowa

    Warszawa

    • 27 700 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem oferowany jest wyjątkowy lokal użytkowy klasy premium, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Belwederskiej, w jednej z najbardziej cenionych c...

  • Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice

    Pabianice

    • 20 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice od 35 m2 do 160 m2. I piętro bardzo dobra lokalizacja. Cena od 30 zł za 1 m2

  • Wynajmę lokal handlowy Poznań ul. Morawskiego 1.
    1 / 2
    Wynajmę lokal handlowy Poznań ul. Morawskiego 1.

    Poznań

    • 3 100 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal handlowy na ul Morawskiego 1 Poznań , położenia bardzo korzystne względem handlowym i komunikacyjnym. Koszt wynajmu 3100zł. netto.

  • Lokal do wynajęcia z parkingiem ul. Krakowska!
    Lokal do wynajęcia z parkingiem ul. Krakowska!

    Tarnów

    • 3 780 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    1. Lokal przy ulicy Krakowskiej to strefa biznesowa mieszcząca się na pierwszym piętrze budynku z 2001 roku. Na powierzchni około 169.01 m² zaprojektowano układ, który sprzyja zaró...

  • wynajmę
    1 / 7
    wynajmę

    Jawor

    • 2 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuje wynajęcie sali o powierzchni ok. 80 m 2 Istnieje możliwość wystawienia faktury! Mamy do dyspozycji auta osobowe do wynajęcia. Więcej informacji udzielimy telefonicznie: [t...

  • Lokal usługowy biurowy
    1 / 2
    Lokal usługowy biurowy

    Kraśnik

    • 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowy biurowy na pierwszym piętrze, wejście od ulicy Urzędowska 125, klatka schodowa,łazienka na piętrze. Piękna duża witryna od ulicy głównej., ogrzewanie gazem.

  • Lokal użytkowy Warszawa Praga-Południe, rondo Wiatraczna
    Lokal użytkowy Warszawa Praga-Południe, rondo Wiatraczna

    Warszawa

    • 7 206 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia