• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na wynajem

(3 033)
  • Lokal użytkowy Warszawa Targówek, Janowiecka
    Lokal użytkowy Warszawa Targówek, Janowiecka

    Warszawa

    • 99 811 zł cena
    • 3 372 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 3372 m2 w hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Janowieckiej poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ --------------...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Poznańska
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Poznańska

    Warszawa

    • 16 313 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. 197,85 m2 na 8 piętrze eleganckiego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Poznańskiej poleca Agen...

  • Lokal usługowy * WYNAJEM * Mielec* 60m2 * 2000 zł
    Lokal usługowy * WYNAJEM * Mielec* 60m2 * 2000 zł

    Mielec

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę -Lokal usługowy o pow. ok. 60 m2 w okolicach Rynku Starego Miasta w Mielcu, na I piętrze, wejście osobne od ulicy. CENA : 2000 zł brutto plus media. (faktura VAT) . Umowa...

  • Lokal 75 m² na wynajem przy Błoniach – prestiż, ruch i świetna lokalizacja.
    Lokal 75 m² na wynajem przy Błoniach – prestiż, ruch i świetna lo...

    Kraków

    • 10 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ENGLISH BELOW Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 75,38 m², zlokalizowany przy ul. Focha w Krakowie – jednej z bardziej prestiżowych i rozpoznawalnych ulic...

  • Lokal użytkowy przy Floriańskiej blisko Rynku Głównego do wynajęcia | For rent
    Lokal użytkowy przy Floriańskiej blisko Rynku Głównego do wynajęc...

    Kraków

    • 35 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ENGLISH BELOW Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy zlokalizowany w samym centrum Krakowa, przy ul. Floriańskiej, dzielnica Stare Miasto. Lokal ma powierzchnię o...

  • Lokal użytkowy Wrocław gm. Wrocław-Krzyki Partynice, Partynicka
    Lokal użytkowy Wrocław gm. Wrocław-Krzyki Partynice, Partynicka

    Wrocław

    • 7 380 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo‑biurowy 71,85 m² przy ul. Partynickiej we Wrocławiu, w wysokim standardzie i stylu loftowym. Układ obejmuje reprezentacyjną strefę wejścia oraz trzy nie...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 35 385 zł cena
    • 594 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 594m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,
    Lokal użytkowy Lublin Śródmieście,

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem lokal użytkowy w Lublinie o pow. 44,80 m2. usytuowany na drugim piętrze w budynku przy ul. Okopowej 14 w Lublinie. Lokal składa się trzech głównych pomieszczeń o pow. 12...

  • Lokal pod fryzjera | kosmetykę | biurowy | usługi
    1 / 15
    Lokal pod fryzjera | kosmetykę | biurowy | usługi

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tylko u nas |R| Property prezentuję lokal użytkowy na wynajem zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ojcowskiej w dzielnicy Bronowice. Lokalizacja: Lokal użytkowy o powierzchni...

  • Lokal użytkowy Mszana Dolna Centrum
    Lokal użytkowy Mszana Dolna Centrum

    Mszana Górna

    • 1 200 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | Szukasz na wynajem lokalu widocznego z drogi o bardzo dużym natężeniu ruchu, na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, z dużą witryną, niedrogiego w utrzymaniu? Jeżeli tak...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krakowskie Przedmieście
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Krakowskie Przedmieście

    Warszawa

    • 6 352 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Szczecin Żelechowa, Dębogórska
    Lokal użytkowy Szczecin Żelechowa, Dębogórska

    Szczecin

    • 15 540 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od 01.06.2026r. Możliwość prezentacji po wcześniej umówionym terminie. Zapraszam do zapoznania się ofertą hali do wynajęcia znajdującej się przy ul. Dębogórskiej. H...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 78 167 zł cena
    • 1 313 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1313 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Białobrzeskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Krosno
    Lokal użytkowy Krosno

    Krosno

    • 11 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia atrakcyjna część budynku zlokalizowana w ścisłym centrum Krosno, w bezpośrednim sąsiedztwie Regionalne Centrum Kultur Pogranicza (RCKP). Nieruchomość znajduje się w pr...

  • Lokal biurowy / usługowy, duży, jasny, widoczny, 40m2 Krzeszowice
    Lokal biurowy / usługowy, duży, jasny, widoczny, 40m2 Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 2 250 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ENGLISH BELOW Do wynajęcia lokal biurowo / usługowy o powierzchni ok. 40 m², położony w samym sercu Krzeszowic – przy zbiegu ulic Tadeusza Kościuszki i Daszyńs...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Domaniewska

    Warszawa

    • 12 214 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 198 m2, na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Wynajmę lokal 50m2 Dębica Parter, dwa pom BRUTTO!
    1 / 8
    Wynajmę lokal 50m2 Dębica Parter, dwa pom BRUTTO!

    Dębica

    • 1 550 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy przy ul. Batorego 14 w Dębicy o powierzchni 50m2. Parter - bezpośrednie wejście z ulicy. Lokal posiada 2 pomieszczenia , 2 oddzielne wejścia (z przodu i z ty...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 14 754 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.204m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Towarowa

    Warszawa

    • 46 560 zł cena
    • 576 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.576 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Grzybowska

    Warszawa

    • 41 467 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.513 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Grzybowskiej. poleca Agencja Nier...