• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 317 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33,10 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury. poleca Agencj...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 450 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury. poleca Agencja Ni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. Krakowiaków

    Warszawa » Włochy » os. Krakowiaków

    • 4 760 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 85 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 2 800 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 560 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Włochy ul. Krakowiaków

    Warszawa » Włochy » os. Krakowiaków

    • 683 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 10,50 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 815 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na warszawskim Śródmieściu na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 415 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 34,50 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury. poleca Agencj...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Grójecka

    Warszawa » Ochota » ul. Grójecka

    • 4 834 € cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.293 m2 na warszawskiej Ochocie, na 10 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Placu Zawiszy, poleca Agencja nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 815 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do wynajęcia w Śródmieściu na 11 piętrze nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 349 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do wynajęcia na Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 200 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 5 m2 na poziomie przyziemia w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 2 272 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia; 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 32,46 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury. po...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Żwirki i Wigury

    Warszawa » Mokotów » ul. Żwirki i Wigury

    • 11 800 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 236 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowo-usługowym, na warszawskim Mokotowie w okolicach Al. Żwirki i Wigury....

  • Powierzchnia biurowa Wieliczka Wieliczka, Na Stoku
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Wieliczka Wieliczka, Na Stoku

    Wieliczka

    • 1 690 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 7 478 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 ro...

  • Twój Dom i Biznes w Centrum Przasnysza
    1 / 8
    Twój Dom i Biznes w Centrum Przasnysza

    Przasnysz

    • 449 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 208 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogromnych możliwościach adaptacyjnych w Przasnyszu. To Ty decydujesz, jak ją wykorzystasz budynek został zaprojektowany tak, by bez problemu łączyć funk...

  • Powierzchnia biurowa Kraków Śródmieście, Idzikowskiego
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Kraków Śródmieście, Idzikowskiego

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 9 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Ogromna przestrzeń, miejsca parkingowe. ULICA IDZIKOWSKIEGO. Dom, który mam Państwu przyjemność zaprezentować, znajduje się w dzielnicy Olsza, przy ulicy Idzikows...

  • Dwa lokale użytkowe 88 m2 przy ul. Stefana w Łodzi
    Dwa lokale użytkowe 88 m2 przy ul. Stefana w Łodzi

    Łódź

    • 399 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi? Przedstawiamy dwa funkcjonalne lokale użytkowe zlokalizowane przy ul. Stefana, w  miejscu, k...

  • Nieruchomość usługowa z biurami i magazynem
    Nieruchomość usługowa z biurami i magazynem

    Ostrołęka

    • 3 500 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 22 876 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowo-biurowy z magazynem, zlokalizowany przy ulicy Rumiankowej w Ostrołęce, na działce o powierzchni 4561 m2 o przeznaczeniu usługowym. Nieruchomość stanowi...

  • Ośrodek sportowo-rekreacyjny w Ustroniu przy rzece
    Ośrodek sportowo-rekreacyjny w Ustroniu przy rzece

    Ustroń

    • 2 500 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż w pełni funkcjonujący ośrodek sportowo-rekreacyjny z miejscami noclegowymi (baza noclegowa z węzłem sanitarnym) w Ustroniu tuż przy rzece Wisła. Nieruchomość gruntowa o...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. rondo Stefana Starzyńskiego

    Warszawa » Praga-Północ » rondo Rondo Stefana Starzyńskiego

    • 1 421 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Property Office (tel. [tel], ma...