• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 24 263 zł cena
    • 679 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.679,99 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 7 123 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    dostęp do wody w lokalu ----------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.122,82 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 15 486 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 267 m2, na 3 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 8 381 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 144,50 m2, na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Centrum Miasta | Do własnej aranżacji
    1 / 12
    Centrum Miasta | Do własnej aranżacji

    Poznań

    • 279 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 643 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy 42,67 m² - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego Rynku Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 42,67 m², zlokalizowany w samym centrum Poznania przy u...

  • Lokal użytkowy Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Bociana
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Bociana

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 9 147 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja cenowa - Prądnik Biały - 9000 zł/m2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m² i cenie 1 500 0...

  • Nowy Obiekt Komercyjny 576 m² w Jarosławiu Pewny Dochód .
    1 / 5
    Nowy Obiekt Komercyjny 576 m² w Jarosławiu Pewny Dochód .

    Jarosław

    • 2 100 000 zł cena
    • 576 m2 powierzchnia
    • 3 646 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lub WYNAJEM 1 i 2 piętro z możliwością aranżacji pod klienta oferujemy nowo wybudowany, wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy, stanowiący doskonałą okazję inwestycy...

  • Budynek hotelarsko -gastronomiczny Dobre Miasto
    Budynek hotelarsko -gastronomiczny Dobre Miasto

    Dobre Miasto

    • 1 590 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca z duszą i potencjałem na dochodowy biznes? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż budynek położony w samym sercu Dobrego Miasta z bogatą historią gastronom...

  • Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.
    Inwestycja z potencjałem- lokal w Zielonce.

    Zielonka

    • 145 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 1 791 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy w Zielonce, idealna inwestycja, 81 m2. Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym? Marzysz o własnym biznesie? Chcesz otworzyć sklep, biuro lub punkt u...

  • Obiekt biurowo-produkcyjny 930 m² ,działka 4561 m²
    Obiekt biurowo-produkcyjny 930 m² ,działka 4561 m²

    Siennica

    • 1 799 000 zł cena
    • 4 561 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Obiekt biurowo-produkcyjny z dużym potencjałem inwestycyjnym 930 m² zabudowy na działce 4561 m² Na sprzedaż funkcjonalny budynek biurowo-magazynowy lub produkcyjny...

  • Kompleks hotelowy 100 miejsc noclegowych - Mazury
    Kompleks hotelowy 100 miejsc noclegowych - Mazury

    Olecko

    • 4 843 900 zł cena
    • 1 642 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu hotelowo-gastronomicznego położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i sportowo miej...

  • Lokal Busko-Zdrój, ul. 1 Maja
    Lokal Busko-Zdrój, ul. 1 Maja

    Busko-Zdrój

    • 21 644 410 zł cena
    • 13 420 m2 powierzchnia
    • 1 613 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Marzysz o inwestycji w rajskiej scenerii wyspy Nosy Be na Madagaskarze? Oferujemy na sprzedaż luksusowy hotel z prywatną plażą, objęty dzierżawą na przeszło 87 lat. Ten wyjątkowy o...

  • Nowa Starówka: lokal usługowy na parterze
    Nowa Starówka: lokal usługowy na parterze

    Ostrołęka

    • 448 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 130 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: lokal usługowy 37,90 m² w prestiżowej inwestycji Nowa Starówka Oferuję atrakcyjny lokal usługowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy w inwestycji Nowa Star...

  • Lokal Puławy, ul. Norwida
    Lokal Puławy, ul. Norwida

    Puławy

    • 1 230 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 4 960 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej 248 m², położony w ścisłym centrum Puław przy ul. C.K. Norwida 10. Nieruchomość o ogromnym potencjale inwes...

  • Świetny lokal użytkowy - Bronowicka 42 Kraków.
    Świetny lokal użytkowy - Bronowicka 42 Kraków.

    Kraków

    • 810 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obo...

  • Budynek handlowo-usługowy w Święcicach w gminie Słaboszów

    Święcice

    • 159 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 1 153 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Dwa budynki na działce 53ar – Mstyczów, gmina Sędziszów

    Mstyczów

    • 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 924 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 902 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,11 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Świdnica

    Świdnica

    • 3 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Spełnij swoje marzenie o własnej restauracji. Oferujemy Państwu do wynajęcia sale restauracyjną z kuchnią w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze kamienicy...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 5 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone biuro, idealne dla firm poszukujących funkcjonalnej i reprezentacyjnej przestrzeni do pracy w dynamicznie rozwijającej się części Warsza...