• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 975 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 19,50 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 271 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.19,25 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. pole...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 1 548 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19,63 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 1 332 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Waryńskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Waryńskiego

    • 1 740 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 29 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 1 537 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.20,78 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 1 083 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 14 850 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowa przestrzeń o powierzchni 330m 2 usytuowana na III- piętrze reprezentacyjnego budynku zlokalizowanego tuż przy zjeździe z ul. Opolskiej. Na po...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 16 800 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowo- usługowa ok. 480m 2 na II- piętrze budynku zlokalizowanego w okolicy ul. Opolskiej. Na powierzchnię lokalu składają się: - 160 m...

  • Lokal Nowe Lipiny

    Nowe Lipiny

    • 10 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo produkcyjna o pow.400m2. Pomieszczenia pod produkcję lub magazyn. Pomierzenie biurowe oraz socjalne Obiekt zlokalizowany jest blisko stacji kolejowej W...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 11 550 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 462 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal użytkowy Wrocław Krzyki, Borek, Podchorążych
    Lokal użytkowy Wrocław Krzyki, Borek, Podchorążych

    Wrocław

    • 385 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL USŁUGOWY POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / HALLERA Lokal usługowy na parterze, wejście od podwórka, składa się z dwóch pomieszczeń oraz łazienki. Opiekun oferty: Magdalena Borońska te...

  • Piękny Lokal usługowy w Lutyni/biuro /handel/gastronomie /usługi
    Piękny Lokal usługowy w Lutyni/biuro /handel/gastronomie /usługi

    Lutynia

    • 479 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zakupu pięknego lokalu usługowego w dobrej lokalizacji Lutyni . Starannie przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że to zarówno wspaniałe miejsce...

  • Przestronny lokal w centrum Karlina.
    Przestronny lokal w centrum Karlina.

    Karlino

    • 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Główne atuty nieruchomości: W CENTRUM MIASTA,WEJŚCIE Z GLÓWNEJ ULICY,WYSOKIE POMIESZCZENIA ~3M,3 NIEZALEŻNE WEJŚCIA,MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NIERUCHOMOŚCI NA 2 NIEZALEZNE LOKALE.Nierucho...

  • Sprzedaż działającej restauracji „The Foodies"
    1 / 16
    Sprzedaż działającej restauracji „The Foodies"

    Kraków

    • 99 890 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 1 694 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Opis działalności: Na sprzedaż w pełni działająca restauracja The Foodies przy ul. Pilotów 61 w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Lokal funkcjonuje na rynku od roku, posiada r...

  • Rumia Janowo, lokal usługowy na nowym osiedlu
    1 / 7
    Rumia Janowo, lokal usługowy na nowym osiedlu

    Gdynia

    • 273 253 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Osiedle Janowo Park III – Twoje miejsce na biznes Oferujemy lokal usługowy o powierzchni 31,14 m2. Położony jest w środku rozbudowującego się osiedla Janowo Park, a dodatkowo dosk...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 4 914 € cena
    • 351 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 351 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w okolicach ulicy Wołoskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 64m2, 3 pokoje w tym oddzielna kuchnia ,WC, łazienka , przedpokój. Duży pokój dzienny z wyjściem na loggię, okna na zachód w kierunku ul. Wołoskiej. Dwie ciche sypialn...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym na działce o powierzchni 5373 m².Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Gdańsk, w dzielnicy Orunia - w...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż