• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 7 440 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nier...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 7 440 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nier...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 15 400 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1400m2 na 7 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Słomińskiego i Centrum Handlowego Arkadia, poleca Agencja Ni...

  • Lokal Kraków Nowa Huta

    Kraków » Nowa Huta

    • 24 700 zł cena
    • 494 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa w niezależnym budynku na Nowej Hucie. Lokal dostępny od maja 2026r Lokal o powierzchni 494m 2 usytuowany jest na I- piętrze...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 11 700 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 260m 2 zlokalizowany przy ul. Rusznikarskiej. Oferta na wyłączność biura ! Niniejsza oferta dotyczy wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowe...

  • Lokal Warszawa Bemowo, Bemowo

    Warszawa » Bemowo

    • 5 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa, garaż oraz plac o powierzchni około 105m2. Hala magazynowa ok. 105 m (13,30 m x 8,0 m) - brama garażowa: wys. 2,37 m / szer. 1,70 m - idealna na magazyn lu...

  • Lokal Pruszcz Gdański ul. Jana Kochanowskiego

    Pruszcz Gdański » ul. Kochanowskiego

    • 4 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy 68,5 m² na wynajem - idealny pod sklep, usługi, biuro lub gastronomięSerdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu użytkowego o powierzchni 68,5 m...

  • Lokal Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 5 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal gastronomiczny o powierzchni 50.00 m2 znajdujący się na parterze w eleganckiej, przykuwającej uwagę inwestycji "Kameralne Pogórze". Wejście do lokalu znajduje się...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 6 274 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.78,43 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 1 163 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.29,95 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rzymowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Rzymowskiego

    • 14 875 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 185,94 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Property Office (tel. [t...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 253 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 023 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 25,29 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 2 631 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,05 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 4 777 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.59,72 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 5 784 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 82,64 m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 3 080 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 999 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 1 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 1 249 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wybierz swoje pomieszczenie biurowe według swoich potrzeb! Cena netto- zapraszam do kontaktu !LOKALIZACJA:Biura znajdują się w najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska jaką jest Wrz...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 1 890 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 27m2 na5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office...