• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 426)
  • Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny
    1 / 5
    Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny

    Kraków

    • 2 459 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 7 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny 334m2 | ul. Zakopiańska | Podgórze | Pierwsza linia zabudowy Opis nieruchomości: Na sprzedaż (lub wynajem) wyjątkowy wolnostojąc...

  • Nieruchomość inwestycyjna ze stabilnym dochodem
    1 / 8
    Nieruchomość inwestycyjna ze stabilnym dochodem

    Zakopane

    • 1 990 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 18 953 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - pawilon usługowo- handlowy. Pow. całkowita 105 m2 Pow. użytkowa 60m2 pow. działki 123 m2 (wydzielona z własnym ogródkiem wejście od stron...

  • Lokal Gdańsk Orunia ul. Wschodnia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Wschodnia

    • 7 990 000 zł cena
    • 2 598 m2 powierzchnia
    • 3 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym na działce o powierzchni 5373 m².Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Gdańsk, w dzielnicy Orunia - w...

  • Lokal Kielce ul.

    Kielce

    • 160 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA! SPRZEDAŻ LOKALU GASTRONOMICZNEGO W TOPOWEJ LOKALIZACJINa sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 30 m², położony w najbardziej ruchliwym miejscu, tuż napr...

  • Lokal Kielce ul. Zagnańska

    Kielce » ul. Zagnańska

    • 3 200 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o łącznej powierzchni 115 m², usytuowany na 1. piętrze biurowca, będącego częścią dużego kompleksu handlowego przy ul. Zagnańskiej...

  • Lokal Kielce ul. Księdza Piotra Ściegiennego

    Kielce » ul. Ściegiennego

    • 12 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ** TYLKO W NASZYM BIURZE **Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu Perełki inwestycyjnej - prężnie działającego obiektu biurowo-produkcyjnego, z ogromnym potencjałem. W malowni...

  • Lokal Kielce ul.

    Kielce

    • 4 950 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu z witryną, zlokalizowanego przy ulicy Al. Solidarnośći, na parterze prestiżowego biurowca, w sąsiedztwie...

  • Lokal Kielce rynek pierwotny ul.

    Kielce

    • 1 666 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy w doskonałej lokalizacji przy ul. Seminaryjskiej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2020 r...

  • Lokal Kielce ul.

    Kielce

    • 12 740 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy przestronny lokal biurowo-usługowy do wynajęcia, w doskonałej lokalizacji przy ul. Seminaryjskiej. Lokal znajduje się na parterze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2020...

  • Lokal Kielce ul. Ściegiennego

    Kielce » ul. Ściegiennego

    • 1 550 000 zł cena
    • 561 m2 powierzchnia
    • 2 763 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ** TYLKO W NASZYM BIURZE **Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Perełki inwestycyjnej - prężnie działającego obiektu biurowo-produkcyjnego, z ogromnym potencjałem. W mal...

  • Lokal Kielce ul.

    Kielce

    • 420 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do wynajęcia wygodnego biura o powierzchni 19m2, położonego na 2. piętrze biurowca przy ul. Al. Solidarności.Charakterystyka Lokalu:- Jedno pomieszczenie biurowe- Intern...

  • Lokal Kielce ul. Henryka Sienkiewicza

    Kielce » ul. Sienkiewicza

    • 4 500 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesne biuro dostępne do wynajęcia! To przestronne i jasne pomieszczenie idealnie nadaje się do prowadzenia biznesu w komfortowych warunkach. Znajduje się w centralnej lokaliza...

  • Lokal Starachowice ul. Krótka

    Starachowice » ul. Krótka

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kamienicę z 1930 roku, zlokalizowaną przy ul. Krótkiej, w centrum Starachowic, tuż przy Rynku. Nieruchomość łączy w sobie historyczny urok z nowocze...

  • Sprzedam lub wynajmę
    Sprzedam lub wynajmę

    Ciechanów

    • 590 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub wynajmę lokal usługowy na parterze budynku mieszkalnego, w ciągu handlowo-usługowym o pow. 160 m2. Lokal po placówce bankowej. Składa się z pomieszczenia głównego, zap...

  • Sprzedam lub wynajmę
    Sprzedam lub wynajmę

    Ciechanów

    • 550 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub wynajmę lokal usługowy na parterze budynku mieszkalnego, w ciągu handlowo-usługowym o pow. 149 m2. Lokal po placówce bankowej, składa sie z pomieszczenia głównego, zap...

  • Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Jaracza
    Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Jaracza

    Ostróda

    • 219 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 434 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy - Ostróda, ul. Jaracza | 90 m² | piwnica | możliwość powiększenia kupujący zwolniony z podatku PCC 2% - 219 000 zł brutto! Na sprzedaż lokal us...

  • Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Stefana Jaracza
    Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Stefana Jaracza

    Ostróda

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy - Ostróda, ul. Jaracza | 42 m² | parter |witryna kupujący zwolniony z podatku PCC 2% - 189 000 zł brutto! Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o...

  • Lokal użytkowy Świdnica, Przemysłowa
    Lokal użytkowy Świdnica, Przemysłowa

    Świdnica

    • 4 600 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 2 989 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta 0 % prowizji od kupującego ! Kompleks produkcyjno-magazynowy 1514 m | działka 0,43 ha | strefa przemysłowa Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa położona w ro...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 2 240 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na warszawskiej Ochocie, na 13 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 1 100 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskiej Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...