• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 2 059 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.34,32 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 1 418 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 36,50 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 9 043 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. netto 161,95m 2 i pow. brutto 188,41m 2 usytuowany na drugim w jednym z biurowców przy ul. Wadowickiej. Lokal zostanie...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 2 062 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 41,25 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 2 462 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.63,38 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Jutrzenki

    Warszawa » Włochy » ul. Jutrzenki

    • 1 942 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 38,84 m2 w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 1 004 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 25,86 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 904 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 15,07 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 16 464 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. netto 304,25m 2 i pow. brutto 343m 2 usytuowany na drugim w jednym z biurowców przy ul. Wadowickiej. Aktualnie lokal skł...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 7 697 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. netto 142,30m 2 i pow. brutto 160,36m 2 usytuowany na drugim w jednym z biurowców przy ul. Wadowickiej. Lokal zostanie w...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 1 300 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Biurko dedykowane w coworkingu na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Placu Piłsudskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. [tel], mail: [emai...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 1 450 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu na warszawskiej Woli, w budynku biurowym w okolicach Żelaznej i Grzybowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Zabraniecka

    Warszawa » Targówek » ul. Zabraniecka

    • 25 056 zł cena
    • 857 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o pow. 857 m2 na parterze hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Zabranieckiej. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 75 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 2-4 osób na bliskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 6 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na warszawskiej Woli, w nowoczesnym biurowcu niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 1 300 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: dedykowane biurko w coworkingu na warszawskim Śródmieściu, w biurowcu w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Prosta

    Warszawa » Wola » ul. Prosta

    • 3 500 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 2 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 23 716 € cena
    • 4 941 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo+ produkcyjna o pow.4941 m2 w hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego. poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 1 580 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,70 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ulic: Ostrobramskiej, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Skoczów

    Skoczów

    • 3 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Polecam do wynajęcia lokal w Skoczowie przy ul. Górny Bór o powierzchni około 100 m2. OPIS LOKALU: - bezpośrednie wejście od zewnątrz małym przedsionkiem, - hala główna około...