• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • Lokal Borków ul.

    Borków

    • 899 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 3 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość inwestycyjna położona nad jeziorem w Borkowie, gmina Daleszyce, województwo świętokrzyskie, stanowi doskonałą okazję dla inwestorów poszukujących obiektu mieszkalno-us...

  • Lokal Kielce ul. Łopuszniańska

    Kielce » ul. Łopuszniańska

    • 65 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy położony w Kielcach przy ul. Łopuszniańskiej (zjazd S7) świeżo po remoncie generalnym. Obiekt znajduje się na działce UG(dzierżawa podpisana na...

  • Lokal Kielce ul. Warszawska

    Kielce » ul. Warszawska

    • 1 650 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo‑biurowy o powierzchni 33.3 m², położony na parterze budynku przy ul. Warszawskiej 34A - jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic Kie...

  • Lokal Lelitków ul.

    Lelitków

    • 120 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w miejscowości Lelitków, gm. Stąporków. Lokal posiada trzy pomieszczenia:  sala sprzedażowa, zaplecz...

  • Lokal Staszów ul. Opatowska

    Staszów » ul. Opatowska

    • 1 799 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 2 428 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniża ceny!W staszowskim oddziale Greathouse prawdziwa perełka inwestycyjna!Przedstawiam do sprzedaży 3 kondygnacyjny budynek pod dowolną działalność usługowo-handlową z mieszkaln...

  • Lokal Kielce ul. Henryka Sienkiewicza

    Kielce » ul. Sienkiewicza

    • 1 055 600 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja: sprzedaż gotowego biznesu gastronomicznego - "Kojot" w centrum miasta z lokalem mieszkalnym!Marzysz o prowadzeniu własnej restauracji? Oto Twoja szansa na przejęc...

  • Lokal Kielce ul. Klonowa

    Kielce » ul. Klonowa

    • 635 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 384 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 85,7 m2, położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą, wybudowanego w 2006 roku.Nieruchomość zlokalizowana j...

  • Lokal Racibórz ul. Podmiejska

    Racibórz » ul. Podmiejska

    • 2 970 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 2 475 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż zadbany obiekt o ogromnym potencjale inwestycyjnym, charakteryzujący się przemyślanym układem komunikacyjnym. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Podmiejskiej w Racibo...

  • Lokal Motkowice ul. Nadnidziańska

    Motkowice » ul. Nadnidziańska

    • 1 450 000 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 1 648 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokalizacja:Dom weselny zlokalizowany jest w miejscowości Motkowice, przy ulicy Nadnidziańskiej, w gminie Imielno, województwo świętokrzyskie. Usytuowany na działkach o powierzchni...

  • Lokal Kielce ul. Juliusza Słowackiego

    Kielce » ul. Słowackiego

    • 639 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 699 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 83,25 m², zlokalizowany przy ul. Słowackiego 11 w Kielcach. Położony w samym sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych...

  • Lokal Huta Koszary ul.

    Huta Koszary

    • 6 000 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową inwestycję zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Huta Koszary, tuż przy Świętym Krzyżu - jednym z najatrakcyjniejszych turystycznie regionów Polski. Ta wy...

  • Lokal Racibórz ul. Wiejska

    Racibórz » ul. Wiejska

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 468 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalna hala magazynowo- produkcyjna z zapleczem biurowo-socjalnym, zlokalizowana w dogodnej części Raciborza przy ulicy Wiejskiej. z łatwym i bezproblemowym dojaz...

  • Lokal Wólka Radzymińska ul. Wirażowa

    Wólka Radzymińska » ul. Wirażowa

    • 990 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 990 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    EKSLUZYWNA INWESTYCJA - KOMPLEKS SPORTOWO-REKREACYJNY Z 2 DOMKAMI WYNAJEMOWYMIDoskonała lokata kapitału - ROI nawet do 20% rocznie!Lokalizacja: Blisko Jeziora Zegrzyńskiego - cisza...

  • Lokal Kielce ul. Złota

    Kielce » ul. Złota

    • 300 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy na sprzedaż - Złota 23, Kielce, 45 m²Na sprzedaż lokal biurowy o powierzchni niemalże 45 m², usytuowany w budynku przy ul. Złotej 23 - jednej z najbardziej prestiżowy...

  • Lokal Kielce ul. Henryka Sienkiewicza

    Kielce » ul. Sienkiewicza

    • 2 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajmu atrakcyjna nieruchomość położona przy ul. Sienkiewicza w samym Centrum Kielc. Lokal znajduje się na parterze, w głównej linii komunikacyj...

  • Lokal Opatów ul. Mikołaja Kopernika

    Opatów » ul. Kopernika

    • 2 248 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Wyjątkowy lokal usługowy w sercu Opatowa - idealna przestrzeń dla Twojego biznesu!Szukasz miejsca, które zapewni Twojej działalności doskonałą widoc...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 607 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa PRZESTRZEŃ BIZNESOWA w sercu Warszawy - Twoja firma zasługuje na więcej! Perła biznesowej Woli - nowoczesny budynek Crown Square przy ul. Przyokopowej 31. - 2 minuty od m...

  • Lokal Kielce ul. Na Stadion

    Kielce » al. Na Stadion

    • 5 100 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję lokal użytkowy o powierzchni 350 m², położony na I piętrze w zadbanym, dwupiętrowym budynku na ul. Pakosz.Układ pomieszczeń:duża, otwarta przestrzeń główna (hala),pomieszcz...

  • Lokal Racibórz ul. Opawska

    Racibórz » ul. Opawska

    • 575 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 80 m², zlokalizowany przy ulicy Opawskiego w Raciborzu. Lokal znajduje się kamienicy należącej do wspólnoty mieszkaniowe...

  • Lokal Kielce ul. Wiejska

    Kielce » ul. Wiejska

    • 13 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia budynek chłodni o powierzchni ok. 800 m², zlokalizowany na ul. Wiejskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta. Idealne rozwiązanie dla firm z branży spożywczej, fa...