• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 3 400 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 9 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Rybnik ul. Działkowców

    Rybnik » ul. Działkowców

    • 1 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem prezentujemy lokal użytkowy o powierzchni 60 m², położony w Chwałowicach, w miejscu często odwiedzanym przez mieszkańców oraz zapewniającym doskonałą widoczność dla Twoj...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 800 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: stanowisko w coworkingu na 6 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Kielce ul. Żurawia

    Kielce » ul. Żurawia

    • 22 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!* * * TYLKO W NASZYM BIURZE * * * Ekskluzywny Siedziba Firmy na Wynajem - Ul. Żurawia, 5 min od Centrum! Szukasz prestiżowej przestrzeni biurowej w...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 2 174 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,52 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulicy Madalińskiego, poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 1 550 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.31 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Ni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 510 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,34 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Dźwigowa

    Warszawa » Włochy » ul. Dźwigowa

    • 27 900 zł cena
    • 620 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia :klimatyzowany lokal biurowy o pow. 620 m2 na1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Dźwigowej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Morawica ul. Kielecka

    Morawica » ul. Kielecka

    • 4 065 000 zł cena
    • 1 790 m2 powierzchnia
    • 2 271 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Prezentujemy nowoczesny i przestronny budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym, idealnie zlokalizowany w Morawicy, łączący funkcjonalność biznesową z...

  • Lokal Knurów ul.

    Knurów

    • 190 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość komercyjną - lokal usługowo-handlowy o powierzchni 40 m², położony w strategicznej części Knurowa, w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwych ciągów kom...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 17 850 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 15 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Dźwigowa

    Warszawa » Włochy » ul. Dźwigowa

    • 12 825 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 285 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Dźwigowej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 1 000 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach ulicy Lindleya, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Kielce ul. Klonowa

    Kielce » ul. Klonowa

    • 455 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 480 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Idealny na biuro, kancelarię, gabinet lub usługi!Lokalizacja i Charakterystyka Adres: Ul. Klonowa Typ nieruchomości: Lokal biurowo-usługowy Powier...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 148 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 25,52 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Rybnik ul. Raciborska

    Rybnik » ul. Raciborska

    • 3 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 31 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Rybnika, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. To doskonała lokal...

  • Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.
    Stajnia z częścią mieszkalną na 40 458 m2 działce.

    Adamówek

    • 4 999 997 zł cena
    • 1 153 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stajnia na etapie końcowym realizacji na ponad 4-hektarowej działce. Budynek stajni jest murowany, dwukondygnacyjny. Jest na końcowym etapie realizacji. Część parterowa składa s...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 747 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajęcia prestiżowe BIURO w centrum Warszawy - Crown SquareAdres: ul. Przyokopowa 31, WarszawaPowierzchnia: 268,80 m²Lokalizacja: Ścisłe centrum...

  • Lokal Chęciny ul. Stanisława Branickiego

    Chęciny » ul. Branickiego

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 583 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowej nieruchomości w malowniczych Chęcinach? Oto doskonała okazja! Przedstawiamy hotel z zapleczem gastronomicznym i częścią mieszkalną, położony zaledwie 1 km od cen...

  • Lokal Kielce ul. Henryka Sienkiewicza

    Kielce » ul. Sienkiewicza

    • 5 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja: wynajem gotowego biznesu gastronomicznego - "Kojot" w centrum miasta!Cena 5500 zł jest kwotą brutto, właściciel wystawia fakturę. Marzysz o prowadzeniu własnej re...