• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 1 980 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 2

    Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 1 980 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Żoliborz ul. Mickiewicza

    Warszawa » Żoliborz » ul. Mickiewicza

    • 4 371 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.62,45 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza. poleca Property...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 13 780 € cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 530 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Mickiewicza

    Warszawa » Żoliborz » ul. Mickiewicza

    • 2 520 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.36 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza. poleca Property Off...

  • Nieruchomość komercyjna- Gorlice-Małopolska

    Gorlice » ul. Michalusa

    • 1 500 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 3 261 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa w miejscowości Gorlice woj. małopolskie. Możliwość prowadzenia dotychczasowej działalności jak i wszelakiej działalności uciążliwej. Obok powst...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 1 820 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,20 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 470 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko stacji Metro Świętokrzyska -------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.44,70 m2 na 1 piętrze budynku biurowego, w centrum Warszawy,...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 7 820 € cena
    • 461 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.461,38 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Sopot Dolny ul. Aleja Niepodległości

    Sopot » Dolny Sopot » al. Aleja Niepodległości

    • 3 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Świetny lokal z witryną w Centrum Sopotu - Doskonała lokalizacja na prowadzenie biznesu !LOKAL: Na wynajem lokal usługowo- handlowy położony w samym sercu Sopotu - al. Niepodległoś...

  • Lokal Kobierzyn

    Kobierzyn

    • 1 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca pod sklep, punkt usługowy lub gastronomię? Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 80 m, zlokalizowany w Kobierzynie, gmina Lisia G...

  • Lokal Wrocław ul. dr. Ludwika Rydygiera

    Wrocław » ul. Rydygiera

    • 5 500 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wynajmę lokal biurowo-usługowy w samym centrum Wrocławia, przy ul. Rydygiera, budynek z 2012r. lokal mieści się na pierwszym piętrze. Powierzchnia 79m2. W budynku znajdują się równ...

  • Lokal Siedlce ul. Józefa Piłsudskiego

    Siedlce » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 1 295 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 5 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Inwestycja Komercyjna z Dodatkowym Potencjałem Mieszkalnym! Kupujesz nie tylko 195,53 m2 prestiżowej, dwupoziomowej powierzchni handlowo-usługowej w centrum Siedlec, ale także sa...

  • Nowe

    Lokal Sokołów Podlaski ul. Węgrowska

    Sokołów Podlaski » ul. Węgrowska

    • 450 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Inwestycja z gwarantowanym ruchem! Lokal usługowy (68m2) przy głównej ulicy w Sokołowie Podlaskim duże witryny i strategiczna działka! Stabilny kapitał z natychmiastowym potencja...

  • Lokal Siedlce ul. J. Piłsudskiego

    Siedlce » ul. Piłsudskiego

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wizytówka Twojego Biznesu Czeka! Szukasz prestiżowego adresu w samym centrum z prywatnym parkingiem? Ten lokal o pow. 60 m2 to idealna przestrzeń, która od razu zbuduje zaufa...

  • 1 / 3

    Nowe

    Lokal Siedlce ul. Brzeska

    Siedlce » ul. Brzeska

    • 2 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża przestrzeń w strategicznej lokalizacji dla Twojej firmy! Szukasz funkcjonalnego biura lub siedziby usługowej o powierzchni 125 m2 z własnym parkingiem? Lokal przy ul. Brzesk...

  • Nowe

    Lokal Siedlce ul. Józefa Piłsudskiego

    Siedlce » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 550 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Siedlec o pow. 22 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym. Wszystkie pomieszczenia posiadają okabl...

  • Lokal Siedlce ul. J. Piłsudskiego

    Siedlce » ul. Piłsudskiego

    • 4 000 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Inwestycja pasywna w sercu Siedlec! Dochodowy budynek komercyjny (850m2) w ścisłym centrum stabilne, długoterminowe umowy najmu do przejęcia. Gotowy, w pełni skomercjalizowany ob...

  • Nowe

    Lokal Siedlce ul. Józefa Piłsudskiego

    Siedlce » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 650 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w ścisłym centrum Siedlec o pow. 25 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku biurowo-usługowym. Wejście do lokalu z wewnętrznego koryta...

  • Lokal Siedlce ul. Józefa Piłsudskiego

    Siedlce » rondo Rondo Marszałka Józefa Piłsudskiego

    • 6 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Stwórz flagowy punkt Twojej Marki! Prezentujemy dwupoziomowy lokal (parter + I piętro) o powierzchni 195,53 m2 w samym centrum Siedlec, przy ruchliwej ul. Piłsudskiego. To idealn...