• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 275 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15,94 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 376 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17,21 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 957 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 48 m2 na warszawskich Bielanach, na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego, poleca Agencja...

  • Lokal Gdańsk Wrzeszcz ul. Jaśkowa Dolina

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jaśkowa Dolina

    • 250 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż prawa do umowy dzierżawyPo więcej informacji zapraszam do kontaktuLOKALIZACJA: Ulica Jaśkowa Dolina dzielnica Wrzeszcz to prestiżowa, zielona i spokojna lokalizacja, a jed...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 18 287 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 2 380 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 1 250 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 14 045 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy na nowym osiedlu dewelopera Hossa, Chwarzno-Polanki.LOKALIZACJA: Lokal znajduje się na nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się os...

  • Lokal Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Władysława Wagnera

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Władysława Łokietka

    • 7 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!Na wynajem lokal handlowo-usługowy na nowym osiedlu dewelopera Hossa, Chwarzno-Polanki.LOKALIZACJA: Lokal znajduje się na nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się osi...

  • Lokal Gdynia Mały Kack ul. Wielkopolska

    Gdynia » Mały Kack » ul. Wielkopolska

    • 4 500 000 zł cena
    • 346 m2 powierzchnia
    • 13 006 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość odpowiednia również na gabinety medyczne, branżę beauty, kancelarię prawniczą itp.NIERUCHOMOŚĆ:Budynek mieszkalny z infrastrukturą techniczną wybudowany w 2024 roku. O...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 3 400 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Profesjonalna oferta najmu luksusowego biura / lokalu usługowego ul. Mickiewicza 96, Jasło! Oferujemy Państwu wyjątkowe, nigdy dotąd nieużytkowane pomieszczenie biurowo-usługo...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu komfortowy lokal użytkowy z zapleczem sanitarnym, świeżo po kapitalnym remoncie, usytuowany w kamienicy na I piętrze w Jasło, przy ul. Dworcowej. Lokal o...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 12 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYNAJEM Lokal handlowo-usługowy 500 m + DUŻY PARKING SUPER LOKALIZACJA! Jasło, ul. Mickiewicza 96 IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ BIZNES! Szukasz przestrzeni, która zapewni Twojej...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 2 700 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 50 m , położony w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Słowackiego . Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokali...

  • Lokal Róża

    Róża

    • 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż- Atrakcyjny obiekt usługowo-handlowy przy A4 Róża, gm. Czarna (pow. Dębicki) Nieruchomość idealna dla inwestora, przedsiębiorcy lub sieci handlowej! Jeśli szukas...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o dużym potencjale, idealny pod działalność usługową zlokalizowany blisko centrum Jasła, przy ul. Nowej. LOKAL GOTOWY DO PROWADZENIA DZ...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 4 800 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL UŻYTKOWY PRZEZNACZONY POD PRODUKCJĘ JASŁO! Idealne miejsce pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy, zlokalizowany w...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 9 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jesteś Przedsiębiorcą i szukasz idealnego miejsca pod własny biznes? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu całego obiektu komercyjnego lub wydzielonych jego części: biurow...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 4 850 000 zł cena
    • 5 636 m2 powierzchnia
    • 861 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w pełni zagospodarowany i funkcjonalny kompleks przemysłowo-handlowy położony w...

  • Lokal Osiek Jasielski

    Osiek Jasielski

    • 1 299 999 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KAMIENICA HANDLOWO-USŁUGOWA W ŚCISŁYM CENTRUM GOTOWA INWESTYCJA Z DOCHODEM I POTENCJAŁEM ROZWOJU Na sprzedaż narożna kamienica o charakterze handlowo-usługowym , położona w abs...