• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 429)
  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 450 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WIELKA OBNIŻKA! Zabytkowa, unikalna kamienica w prestiżowej części Jasła ul. Ujejskiego! Szukasz pewnej lokaty kapitału w czasach wysokiej inflacji? Jesteś inwestorem polując...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 3 700 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta wynajmu prestiżowego lokalu usługowego ul. 3-go Maja w Jaśle! Wyjątkowa lokalizacja i dostępność: Zlokalizowany w sercu Jasła przy ulicy 3-go Maja, prezentowany loka...

  • Lokal Święcany

    Święcany

    • 1 649 900 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż budynek handlowy znajdujący się w miejscowości Święcany, Gm. Skołyszyn. Jeśli jesteś Inwestorem i zależy Ci na wysokiej stopie zwrotu inwestyc...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 1 299 900 zł cena
    • 606 m2 powierzchnia
    • 2 146 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość Inwestycyjna w Centrum Jasła! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem handlowousługowym z częścią biurowosocjalną oraz zapleczem m...

  • Lokal Dukla

    Dukla

    • 989 900 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KAMIENICA GALICYJSKA RYNEK DUKLA -PRESTIŻOWA NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNA W SERCU BESKIDU NISKIEGO! Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikatową ofertę sprzedaży zabytkowej Kamien...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 8 900 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem obiekt magazynowo / warsztatowy. Oferujemy do wynajmu przestronną halę o powierzchni około 550 m, usytuowaną w doskonałej lokalizacji przy ul. Mickiewicza, Obr. Gam...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 600 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany w Jaśle przy ul. 3-go Maja. Na sprzedaż obiekt komercyjny stanowiący budynek biurowo-techniczny...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 389 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 545 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WYJĄTKOWA HALA USŁUGOWO-WARSZTATOWA POD KLUCZ UL. TOWAROWA! Jeśli szukasz gotowego biznesu, który pozwala rozpocząć działalność od pierwszego dnia, ta oferta jest dokładnie...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe biura na poddaszu przy ul. 3 Maja, Jasło! Odświeżona przestrzeń biurowa w budynku z nowoczesnym wykończeniem doskonałe miejsce, by wynieść wizerunek Twojej firmy na...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 678 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż kompleks budynków biurowo-technicznych zlokalizowany w Jasło przy ul. 3 Maja. Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest komplek...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 5 527 € cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 36 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 154,73 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 2 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA USŁUGOWO-WARSZTATOWA NA WYNAJEM POD KLUCZ JASŁO, UL. TOWAROWA! Do wynajęcia nowoczesna hala usługowo-warsztatowa o powierzchni 110 m , zlokalizowana w Jaśle przy ul. Towar...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Filtrowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Filtrowa

    • 9 428 € cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 4
    Lokal Jasło

    Jasło

    • 9 600 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA MAGAZYNOWOPRODUKCYJNA NA WYNAJEM JASŁO, UL. TOWAROWA! 600 m -18 zł netto/m (DO NEGOCJACJI) - STREFA PRZEMYSŁOWA Szukasz dużej, funkcjonalnej i solidnej hali, która od...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 2 799 999 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    REPREZENTACYJNY OBIEKT Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM Na sprzedaż wyjątkowy budynek biurowoadministracyjny o charakterze rezydencjonalnym, łączący historyczną architektu...

  • Lokal Jasło

    Jasło

    • 600 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 9 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 24 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 14-16 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Siedmiogrodzka

    Warszawa » Wola » ul. Siedmiogrodzka

    • 7 785 € cena
    • 346 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.346 m2 na 8 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 8 250 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...